O zespole

Zespół Taneczny "Miraż"

Zespół taneczny Miraż działa od 1992 roku. Nasza grupa taneczna zajmuje się tańcem modern, a także show dance i jazz. Obecnie zespół zrzesza około 120 tancerzy w kilku grupach wiekowych – począwszy od kilkuletnich dzieci, na seniorach skończywszy. W najbardziej zaawansowanych grupach zajęcia są bardzo intensywne - odbywają się aż 4 razy w tygodniu, a typowe zajęcia taneczne uzupełnione są ćwiczeniami akrobatycznymi i baletem. Profesjonalizm kadry instruktorskiej, w połączeniu z niezwykłą pasją i ciężką pracą tancerzy dają jednak efekty – Miraż nie tylko regularnie występuje, ale również odnosi znaczące sukcesy na imprezach mistrzowskich na szczeblu krajowym (Mistrzostwa Polski) oraz międzynarodowym (Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy).

ADMINISTRATOREM STRONY JEST STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW ZESPOŁU TANECZNEGO "MIRAŻ"


Kadra instruktorska

Lenka Brečková

Ryszard Kozłowski

Klaudia Czapka  724 720 688

Marcin Kost

Evgeniya Makeeva - Wyputa

asystentki:

Dominika Pławna   668 920 969

kontakt: 691 475507; impuls56@op.pl; r.kozlowski@pft.org.pl

Ostatnie wyniki

Mistrzostwa Europy Jazz & Modern Dance – Praga – 13 – 15 czerwiec 2o19

Formacja jazz dzieci – 6 miejsce

Mini formacja jazz dzieci „Pachuco” 4 miejsce

KM IDO Show Dance – Raszyn – 1-2 czerwiec 2o19

  DZIECI

formacja "Polar Express"  -  5 miejsce

mini "Zapraszamy do zwiedzania" – srebrny medal

duet "Nawet księżniczka czasami się nudzi" W.Bogdanowicz/N.Gilner – srebrny medal

duet "Jedna po mamie, druga po tacie" A.Kubicz/L.Stuka – 5 miejsce

solo "Każdemu może się zdarzyć" H.Łaciok – 5 miejsce

JUNIORZY

formacja "Kto najpiękniejszy jest na świecie ?"  4 miejsce

mini "W drodze na szczyt" – srebrny medal

mini "Bomboniera Mozarta" – 8 miejsce

solo "Tato ! Czy Ty mnie słuchasz ?" Z.Halfar – 7 miejsce

solo "Igrzyska śmierci" E.Krzyształa – 28 miejsce

solo "Czas mija" E.Sopyła – 4 miejsce

solo "Jedna miłość, dwie Julie" Z.Wójtowicz  - 14 miejsce  

KM IDO Modern & Contemporary – Rawa Mazowiecka – 26-28 kwiecień 2019

mała grupa modern juniorzy – II miejsce

formacja modern juniorzy – VI miejsce

solo balet juniorki – Zuzanna Wójtowicz – VI miejsce

     Art Challenge - Professional Dance Organization - Rybnik - 6 kwietnia 2019

mini jazz dzieci - 1 miejsce

mini jazz juniorzy - 1 miejsce

solo jazz juniorki: 

              1 miejsce - Emilia Sopyła

              2 miejsce - Nina Stec

              3 miejsce - Julia Wolny

trzy pierwsze miejsca tancerki "Mirażu" !!!!

 

     KM IDO Jazz Dance – Wałbrzych – 14-15 marzec 2o19

       solo jazz juniorzy Emilia Sopyła – 9 miejsce (na 112)

       solo jazz juniorzy Nina Stec – 6 miejsce (na 112)

       mini formacja dzieci – Mistrz Polski

       formacja dzieci – 4 miejsce

       mini formacja juniorzy – 6 miejsce

       formacja juniorzy – 9 miejsce

   IDO WORLD BALLET & JAZZ & MODERN CHAMPIONSHIPS 2018 3o.11-9.12.2o18

    Mistrzostwa Świata – Rawa Mazowiecka

    Formacja juniorzy modern    7 miejsce      

     Formacja juniorzy balet    6 miejsce

     Duet jazz dzieci Lena Zmarzły/Hanna Łaciok    6 miejsce    

     Duet jazz juniorzy Małgorzata Cebula/Emilia Sopyła   9 miejsce     

     Mini formacja jazz dzieci  6 miejsce    

     Mini formacja jazz juniorzy -  Brązowy medal          

     Formacja jazz dzieci    7 miejsce      

     Formacja jazz juniorzy   7 miejsce       

Aktualności

Miraż Juniorzy

23 i 24 marca w SP 9 godz. 9.30 - 12.oo treningi z Martyną - kończenie choreografii modern  godz. 12.oo - 14.3o  solo Antonina Nowak

Przejrzyjcie terminy - weszły nowe daty


Mistrzostwa Polski Jazz Dance w Wałbrzychu

Mistrzostwa Polski Jazz Dance -  Wałbrzych – 14-15 marzec 2o19

wyjazd: 13 marzec (środa) godz.  16.3o (280 km)  parking WCK Wodzisław Śl.                        

noclegi ze śniadaniem: hotel „IBIS Styles” ul. 1go Maja 70, 58-300 Wałbrzych, 13/14 i 14/15 marzec

termin imprezy: 14-15 marzec  b.r.

 miejsce imprezy:  Hala Widowiskowo-Sportowa  Aqua Zdrój , ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

odpłatność:  280  zł  - płatne do 12 marca na konto:

Stowarzyszenie Sympatyków Zespołu Tanecznego „Miraż”

ul. Ks. Płk. W. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śląski

nr konta: 52 2030 0045 1110 0000 0319 0760

skład juniorki formacjaBrzoza Martyna, Erban Wiktoria, Halfar Zuzanna, Iglikowska Jagoda, Krzyształa Emilia, Michalska Julia, Mołdrzyk Marta, Nowak Antonina, Sobala Wiktoria, Sopyła Emilia, Staszewska Julia, Stec Nina, Swoboda Antonina, Witebska Marta, Wolny Julia, Wójtowicz Zuzanna, Zalewska Wiktoria, Zmarzły Lena

skład dzieci formacja: Banek Karolina, Błaszczok Milena, Bogdanowicz Wiktoria, Cojg Alicja, Gilner Nadia, Glenc Oliwia, Hałasek Paulina, Kiljan Marcelina, Komorowska Magdalena, Kubicz Anna, Kuś Karolina, Lubszczyk Wiktoria, Michalska Zofia lub Szebesta Aleksandra , Olechowska Dorota, Pilorz Gabriela, Pisarek Julia, Stuka Laura, Wolny Emilia

 


II rata opłat członkowskich

Przypominamy że termin kolejnej raty opłaty członkowskiej mija 10 stycznia 2o19 r

Bardzo prosimy o dokonywanie opłat członkowskich na podane poniżej konto zespołu !

 konto   53 1240 4272 1111 0010 7424 7498 z dopiskiem opłata członkowska Miraż oraz imię i nazwisko dziecka  -  prosimy o wpłaty tylko na powyższe konto (nie w kasie WCK i nie poprzez Payu!!!) a także sprawdzenie poprawności konta

 


Wyniki naboru i podziały na grupy, treningi

Podajemy wyniki i terminy treningów _ zaczynamy od poniedziału 16 września

Baby balet

Zajecia: we wtorki na godz. 16.30 – 17.30(SP 1 Wodzisław Śląski – aula) Klaudia Czapka

  1. Krettek Maja
  2. Halama Lena
  3. Nawrat Klaudia
  4. Skrzyszowska Karolina
  5. Wystub Marlena
  6. Nowicka Tatiana
  7. Kwiecień Emilka
  8. Smusz Zuzanna
  9. Jarecka Julia
  10. Zahorska Bogusława
  11. Szłyk Apolonia
  12. Sobala Zuzanna
  13. Ucher Oliwia
  14. Lech Zofia
  15. Lewandowska Ola
  16. Zakrzewska Małgorzata
  17. Storka Emilia
  18. Woryna Anna
  19. Ratajczak Zuzanna
  20. Winiarska Zofia
  21. Dąbrowska Alina
  22. Dąbrowski Stanisław
  23. Polit Lena
  24. Kolorz Oliwia
  25. Mospańska Zofia
  26. Wąsek Ania
  27. Bauerek Maja ?
  28. Cojg Laura ?

Grupa Kids

Zajęcia:   w poniedziałki na godz. 16.00 – 17.00 (szkoła nr. 9 aula na Wilchwach                Czwartek AKROBATYKA ( do ustalenia  między godz. 15.oo – 19.oo) na zajęciach z Marcinem  Kostem

  1. Wituła Antonina
  2. Zawlocka Amelia
  3. Kuśka Martyna
  4. Koniorczyk Anastazja
  5. Chmyłko Marta
  6. Mazur Tatiana
  7. Babisz Zuzanna
  8. Jachtoma Laura
  9. Groborz Kaja
  10. Blazy Amelia
  11. Łaciok Antonina
  12. Strzelecka Maja
  13. Skupień Weronika
  14. Stanuch Lena
  15. Gali Lisa
  16. Rybicka Julia
  17. Marek Nadia
  18. Hynek Małgorzata
  19. Bujok Wiktoria
  20. Pola Machnik

 

Dzieci I

Zajęcia:   we wtorki na godz. 19.00 – 20.15 ( SP 1 Wodzisław Śl. – aula) – Dominika Pławna

  czwartki na godz. 18.00 – 19.30 ( sala widowiskowa WCK)

  1. Smołka Zofia
  2. Strojna Martyna
  3. Strojna Dominika
  4. Leszek Madejsko Agata
  5. Pierzycka Emilia
  6. Skrodzka Zofia
  7. Szkudlarek Kalina
  8. Hauder Sara
  9. Woryna Magdalena
  10. Szkudlarek Viktoria
  11. Heliosz Julia
  12. Paplińska Emilia
  13. Kawka Wiktoria
  14. Gaca Maja
  15. Foltyn Emilia
  16. Chomicka Zofia
  17. Brydniak Łucja
  18. Piejko Amelia
  19. Kowol Marlena
  20. Zawada Katarzyna

 

 

 

Dzieci II

Zajęcia: w poniedziałek godz. 17.oo. – 18.30  SP 9  choreografje                                     18.3o -19.3o–sola, duety , mini grupa Zamek      Lenka Krćova

            W poniedziałek g.18.30 – 19.30 planowane  sola i duety, mała grupa Mozata

               Wtorek BALET godz. 17.30 – 19.00 (SP 1 Wodzisław Śl. Sala gim. ) Evgeniya  Makeejeva

               Środa godz. 16.00-18.00 ( SP 9 – Wilchwy ) Klaudia Czapka

             Czwartek AKROBATYKA (do ustalenia p. Marcinem).

  1. Froncek Milena
  2. Dyszy Magdalena
  3. Karwot Anna
  4. Musik Marta
  5. Zawlocka Milena
  6. Firut Anna
  7. Wosicka Roksana
  8. Lamża Oliwia
  9. Bogdanowicz Wiktoria
  10. Szebesta Aleksandra
  11. Błaszczok Milena
  12. Pilorz Gabriela
  13. Lubszczyk Wiktoria
  14. Michalska Zofia
  15. Wolny Emilia
  16. Kuś Karolina
  17. Kiljan Marcelina
  18. Olechowska Dorota
  19. Glenc Oliwia
  20. Kubicz Anna
  21. Banek Karolina
  22. Gilner Nadia
  23. Stuka Laura
  24. Hałasek Paulina
  25. Pisarek Julia
  26. Cojg Alicja ???
  27. Janeta Ania ???

 

 

 

 

Juniorzy

Poniedzialek:  18.00-19.30  sola, duety minigrupa Mozart

 wtorek BALET godz. 16.00 – 17.30 ( SP1 Wodzisław Śląski – sala gim. )

             CHOREOGRAFIA godz. 17.30 – 19.00 ( SP1 Wodzisław Śląski – Aula) Klaudia Czapka

             Środa godz. 18.00-20.00 (SP 9 aula – Wilchwy )  Klaudia Czapka

  1. Piechoczek Patrycja
  2. Staszewska Julia
  3. Iglikowska Jagoda
  4. Sobala Wiktoria
  5. Łaciok Hania
  6. Zmarzły Lena
  7. Sobik Ofelia
  8. Kocur Aleksandra
  9. Lenczyk Mateusz
  10. Erban Wiktoria
  11. Wójtowicz Zuzanna
  12. Halfar Zuzanna
  13. Swoboda Antonina
  14. Krzyształa Emilia
  15. Zalewska Wiktoria
  16. Brzoza Martyna
  17. Wolny Julia
  18. Michalska Julia
  19. Mołdzrzyk Marta
  20. Sopyła Emilia
  21. Nowak Antonia
  22. Witebska Marta
  23. Stec Nina

Baby balet

Zajecia: we wtorki na godz. 16.30 – 17.30(SP 1 Wodzisław Śląski – aula) Klaudia Czapka

Grupa Kids

Zajęcia:   w poniedziałki na godz. 16.00 – 17.00 (szkoła nr. 9 aula na Wilchwach              

 Czwartek AKROBATYKA ( do ustalenia  między godz. 15.oo – 19.oo) na zajęciach z Marcinem Krostem

Dzieci I

Zajęcia:   we wtorki na godz. 19.00 – 20.15 ( SP 1 Wodzisław Śl. – aula) – Dominika Pławna

  czwartki na godz. 18.00 – 19.30 ( sala widowiskowa WCK)

Dzieci II

Zajęcia: w poniedziałek godz. 17.oo. – 18.30 choreografje (SP 9) i 18.3o 19.3o sola,duety,mini grupa ( SP 9 – Wilchwy) – Lenka Krćova

           

               Wtorek BALET godz. 17.30 – 19.00 (SP 1 Wodzisław Śl. Sala gim. ) Evgeniya  Makeejeva

               Środa godz. 16.00-18.00 ( SP 9 – Wilchwy )

             Czwartek AKROBATYKA (do ustalenia p. Marcinem)

Juniorzy

Zajęcia: wtorek BALET godz. 16.00 – 17.30 ( SP1 Wodzisław Śląski – sala gim. )

             CHOREOGRAFIA godz. 17.30 – 19.00 ( SP1 Wodzisław Śląski – Aula)

             Środa godz. 18.00-20.00  (SP 9 aula – Wilchwy )


Mistrzostwa Polski Show Dance -  Raszyn – 1 – 2 czerwca 2o19

wyjazd: 31 maja (piątek) godz.  16.oo (350 km)  parking WCK Wodzisław Śl.                            

noclegi ze śniadaniem: 31 maj/1 czerwiec; 1 czerwiec/2 czerwiec

trzeba wziąć ze sobą ręczniki

termin imprezy: 1-2 czerwiec  b.r.

 miejsce imprezy:  Centrum Sportu Raszyn, ul. Sportowa 30

odpłatność:  280  zł  - płatne do 28 maja na konto:

Stowarzyszenie Sympatyków Zespołu Tanecznego „Miraż”

ul. Ks. Płk. W. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śląski

nr konta: 52 2030 0045 1110 0000 0319 0760

 

TAŃCZYMY W SKŁADACH:

Grupy

Miraż Wodzisław Śl. (Zapraszamy do zwiedzania)  - Banek Karolina (2009) - Bogdanowicz Wiktoria (2008) - Gilner Nadia (2009) - Kiljan Marcelina (2010) - Kubicz Anna (2009) - Stuka Laura (2009) - Wolny Emilia (2010)

 

 

     

Grupy

Miraż Wodzisław Śl. (W drodze na szczyt)  - Brzoza Martyna (2005) - Halfar Zuzanna (2005) - Krzyształa Emilia (2005) - Mołdrzyk Marta (2004) - Sopyła Emilia (2004) - Stec Nina (2004) - Wolny Julia (2004)

 

 

Miraż Wodzisław Śl. (Bomboniera Mozarta)  - Iglikowska Jagoda (2007) - Lenczyk Mateusz (2006) - Łaciok Hanna (2008) - Sobala Wiktoria (2007) - Staszewska Julia (2007) - Wilkanowska Aleksandra (2008) - Zmarzły Lena (2007)

 

 

     

Formacje

Miraż Wodzisław Śl. (Polar Express)  - Banek Karolina (2009) - Błaszczok Milena (2008) - Bogdanowicz Wiktoria (2008) - Cojg Alicja (2011) - Gilner Nadia (2009) - Glenc Oliwia (2009) - Hałasek Paulina (2008) - Janeta Anna (2009) - Kiljan Marcelina (2010) - Komorowska Magdalena (2008) - Kubicz Anna (2009) - Kuś Karolina (2010) - Lubszczyk Wiktoria (2008) - Michalska Zofia (2010) - Olechowska Dorota (2008) - Pilorz Gabriela (2008) - Pisarek Julia (2008) - Stuka Laura (2009) - Szebesta Aleksandra (2010) - Wolny Emilia (2010)

 

 

     

Formacje

Miraż Wodzisław Śl. (Kto najpiękniejszy jest na świecie ?)  - Brzoza Martyna (2005) - Erban Wiktoria (2006) - Halfar Zuzanna (2005) - Iglikowska Jagoda (2007) - Krzyształa Emilia (2005) - Lenczyk Mateusz (2006) - Łaciok Hanna (2008) - Michalska Julia (2004) - Mołdrzyk Marta (2004) - Nowak Antonina (2004) - Piechoczek Patrycja (2007) - Piecowska Iga (2007) - Sobala Wiktoria (2007) - Sopyła Emilia (2004) - Staszewska Julia (2007) - Stec Nina (2004) - Styrnol Kinga (2007) - Swoboda Antonina (2005) - Wilkanowska Aleksandra (2008) - Witebska Marta (2004) - Wolny Julia (2004) - Wójtowicz Zuzanna (2006) - Zalewska Wiktoria (2005) - Zmarzły Lena (2007)

 

 

     

Solo kobieta

 (Każdemu się może zdarzyć) Łaciok Hanna (2008)

 

 

     

Solo kobieta

 (Tato! Czy Ty mnie słuchasz?) Halfar Zuzanna (2005)

 

 

 (Igrzyska śmierci) Krzyształa Emilia (2005)

 

 

 (Czas mija) Sopyła Emilia (2004)

 

 

 (Jedna miłość, dwie Julie) Wójtowicz Zuzanna (2006)

 

 

 

 

 

Duety

 (Nawet księżniczka czasami się nudzi) Bogdanowicz Wiktoria (2009) - Gilner Nadia (2009)

 

 

 (Jedna po mamie, druga po tacie) Kubicz Anna (2009) - Stuka Laura (2009)

 

 


Przymiarki

Tancerzy z grup Dzieci 2 i Juniorzy prosimy o jak najszybsze udanie się do przymiarek


Miraż JUNIORZY - nagranie

podajemy mail do p. Lenki w celu przesyłania muzyki (format mp3) do formacji show "Lustra" :    lenka-krcova@seznam.cz

 


KM Modern Ossa

Mistrzostwa Polski Modern Dance  - Ossa – 26 – 28 kwiecień 2o19

wyjazd y:

26.o4. piątek – solo Zuzia (wyjazd z mamą)  noclegi  pt/sb   sb/niedz

27.o4. sobota  godz. 6.oo  – mała grupa modern ( mini bus; parking WCK) 

28.o4. niedziela – reszta formacji  modern  - wyjazd godz. 3.oo parking WCK

 

odpłatność:   230  zł  - płatne jak nasszybciej na konto:

Stowarzyszenie Sympatyków Zespołu Tanecznego „Miraż”

ul. Ks. Płk. W. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śląski

nr konta: 52 2030 0045 1110 0000 0319 0760

 

Jedziemy w składzie:

Brzoza Martyna

Erban Wiktoria

Halfar Zuzanna

Iglikowska Jagoda

Krzyształa Emilia

Sobala Wiktoria

Michalska Julia

Mołdrzyk Marta

Nowak Antonina

Sopyła Emilia

Stec Nina

Swoboda Antonina

Staszewska Julia

Witebska Marta

Wolny Julia

Wójtowicz Zuzanna

Zalewska Wiktoria

Zmarzły Lena


zakup jazzówek

Udało się nam wynegocjować nowy termin zamawiania jazzówek na 28 luty (cena 140 zł) ale to już naprawdę termin ostateczny. Zamówienia na impuls56@op.pl


harmonogramy treningów

Prosimy o kierowanie się harmonogramami treningów na stronie www.miraztaniec.pl w zakładce "informacje" a nie ze "strefyzajec"