O zespole

Zespół Taneczny "Miraż"

Zespół taneczny Miraż działa od 1992 roku. Nasza grupa taneczna zajmuje się tańcem modern, a także show dance i jazz. Obecnie zespół zrzesza około 120 tancerzy w kilku grupach wiekowych – począwszy od kilkuletnich dzieci, na seniorach skończywszy. W najbardziej zaawansowanych grupach zajęcia są bardzo intensywne - odbywają się aż 4 razy w tygodniu, a typowe zajęcia taneczne uzupełnione są ćwiczeniami akrobatycznymi i baletem. Profesjonalizm kadry instruktorskiej, w połączeniu z niezwykłą pasją i ciężką pracą tancerzy dają jednak efekty – Miraż nie tylko regularnie występuje, ale również odnosi znaczące sukcesy na imprezach mistrzowskich na szczeblu krajowym (Mistrzostwa Polski) oraz międzynarodowym (Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy).

ADMINISTRATOREM STRONY JEST STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW ZESPOŁU TANECZNEGO "MIRAŻ"


Kadra instruktorska

Lenka Brečková

Ryszard Kozłowski

Klaudia Czapka  724 720 688

Marcin Kost

Evgeniya Makeeva - Wyputa


asystentki:

Dominika Pławna   668 920 969

kontakt: 691 475507; impuls56@op.pl; r.kozlowski@pft.org.pl


Najnowsze sukcesy

IDO WORLD MODERN AND JAZZ CUPS – 8-9 czerwiec 2o18 Praga

    formacja juniorzy modern  5 miejsce

    mini formacja jazz juniorzy  3 miejsce

    formacja jazz juniorzy    3 miejsce

 

Krajowe Mistrzostwa IDO - Jazz Dance - 18-20 maja 2o18 - Łomianki

DZIECI:

Solo Jagoda Iglikowska   23 miejsce    / na 68

Solo Lena Zmarzły       45 miejsce        / na 68

Duet Lena Zmarzły/Hanna Łaciok  - v-ce Mistrzynie Polski / na 22

Mała grupa – v-ce Mistrzynie Polski  / 14

Formacja jazz – 3 miejsce  / na 10

 

JUNIORZY:

Solo Nina Stec – 7 miejsce / na 103

Solo Małgorzata Cebula   29 miejsce  / na 103

Duet: Małgorzata Cebula/Emilia Sopyła   9 miejsce   / na 25

Mała grupa:  4 miejsce     / na 21

Formacja: - 8 miejsce / na 17

XI Przegląd Zespołów Tanecznych - Pszów 2018 

SHOW DANCE – GRUPY JUNIOR

 "MIRAŻ" Wodzisław Śląski - gr. Dzieci "Big Ben" I miejsce

SHOW DANCE – GRUPY ŚREDNIE 

 "MIRAŻ" Wodzisław Śląski - gr. Juniorzy "Prawdziwe życie" I miejsce i Grand Prix

WYNIKI XVII WODZISŁAWSKIEJ GALI TANECZNEJ MIX 2018-04-22

 

KAT. SHOW DANCE 7-11 LAT:             1 miejsce

 

KAT. SHOW DANCE 12-15 LAT:          1 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Show Dance  – Kleszczów   6-8 kwiecień 2018

formacje: 

dzieci           "Straszny Dwór"        3 miejsce

juniorzy      "Student medycyny"      5 miejsce

małe grupy:            

dzieci           "Big Ben"       1 miejsce

juniorzy      "Prawdziwe życie"     3 miejsce

duety:        

dzieci

Julia Staszewska/Jagoda Iglikowska     " Uwaga ! Dzikie zwierzęta"    1 miejsce

Laura Stuka/Anna Kubicz   „Kurczaki z naszej wioski”    4 miejsce

juniorzy

Małgorzata Cebula/Emilia Sopyła   "  Na pomoc ! "      4 miejsce

solo:           

mini kids

Alicja Cojg "Kukułka"    2 miejsce

dzieci

Jagoda Iglikowska  „Bedzie zimno”        6 miejsce

Hanna Łaciok   "Pocałuj żabę"      9 miejsce

juniorzy

Emilia Sopyła           8 miejsce

Małgorzata Cebula      13 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet – Wałbrzych   23 – 25.o3.2o18

formacja modern dance juniorzy – III miejsce

formacja balet juniorzy – III miejsce

 

 IDO WORLD BALLET & JAZZ CHAMPIONSHIPS 2017 – Rawa Mazowiecka („Ossa”) – 7-10.12.2o17

formacja jazz dance juniorzy „Footloose”  - 7 miejsce na 19

IDO WORLD SHOW DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 – Riesa – 20 – 25.11.2o17

Dzieci:

formacja show „Kurczaki z naszej wioski”   7 miejsce na 15

mała grupa „Niebezpieczna doniczka”      8 miejsce na 26

duet show Z.Wójtowicz/W.Erban  „W niedzielne popołudnie”  6 miejsce na 41

show solo Zuzanna Wójtowicz „Tysiąc i jedna noc”    20 miejsce na 47

Juniorzy:

duet show M.Cebula/E.Sopyła  „Niech żyje biurokracja”   13 miejsce na 42

duet show J.Wolny/J.Skrodzka  „Szczęśliwa wróżba”      20 miejsce na 42

 

Mistrzostwa Europy Jazz Dance – Praga – 5 – 8 czerwiec 2o17

mini formacja jazz dance juniorzy – 12 miejsce

formacja jazz juniorzy „Footlooose” – brązowy medal

 

Mistrzostwa Polski Show Dance – Białobrzegi  2 – 4 czerwiec 2o17

Dzieci:

formacja show „Kurczaki z naszej wioski”   vicemistrz Polski

mała grupa „Niebezpieczna doniczka”        mistrz Polski

duet show Z.Wójtowicz/W.Erban  „W niedzielne popołudnie”   mistrz Polski

show solo Alicja Cojg „Powoli, powolutku …”      brązowy medal

show solo Zuzanna Wójtowicz „Tysiąc i jedna noc”   brązowy medal

Juniorzy:

formacja show „Pycha pawia”    7 miejsce

mała grupa „Fair play”  5 miejsce

duet show M.Cebula/E.Sopyła  „Niech żyje biurokracja”   mistrz Polski            

duet show J.Wolny/J.Skrodzka  „Szczęśliwa wróżba”    10 miejsce

solo show Emilia Sopyła  „Excalibur”    12 miejsce

Dorośli:

mała grupa     4 miejsce

duet show A.Szebesta/Izabela Rosmus     5 miejsce

duet show N.Oślizło/A. Szkatuła      8 miejsce

solo show Izabela Rosmus          6 miejsce

solo show Anna Szebesta       9 miejsce

solo show Maryna Musiolik     9 miejsce 

 

X Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych w Pszowie - 13 maja 2017

mini jazz juniorzy "I will survive" - 1 miejsce

XVI Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2017 - 22 kwiecień 2017

formacja juniorów "Footloose" - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Jazz Dance – Kielce – 24 – 26 marzec 2o17

solo:

dzieci:      Wójtowicz Zuzanna  -   6 miejsce / 60 startujących

                  Erban Wiktoria  -  13 miejsce / na 60 startujących

juniorzy:  Stec Nina  -  31 miejsce / na 100 startujących

                  Sopyła Emilia  -  22 miejsce / na 100 startujących

                  Wolny Julia   -   24 miejsce / na 100 startujących

seniorzy:  Rosmus Izabela   - 12 miejsce / na 81 startujących

 

duety:

  Halfar Zuzanna / Mołdrzyk Marta  -  11 miejsce / na 19 startujących

  Rosmus Izabela / Szebesta Anna  -  9 miejsce na / 18 startujących

mini formacja juniorzy:

M.Brzoza, E. Krzyształa, M.Mołdrzyk, J.Skrodzka, E.Sopyła, N.Stec, J. Wolny – 11 m./na 26 startujących

formacja juniorzy „Footloose”  -  4 miejsce / na 14 startujących  (awans na MŚ i ME)

 

Mistrzostwa Europy Jazz Dance, Modern Dance i Balet Pointe – Mikołajki – 6-10.12.2o16              

                                               JAZZ

  1. formacja jazz dance dzieci – „ Kiss Me „   brązowy medal
  2. mała grupa jazz dance dzieci – „ Cool Dolls „   VII miejsce
  3. mała grupa jazz dance juniorzy    V miejsce
  4. duet jazz dance dzieci Z.Halfar / W.Zalewska   VI miejsce
  5. duet jazz dance dorośli I.Rosmus / A.Szebesta  VI miejsce
  6. solo jazz dance dorośli  I.Rosmus    XV miejsce

                                         MODERN

  1. mała grupa modern dance dzieci – „ Zorza „   VIII miejsce
  2. duet modern dance dorośli I.Rosmus / A.Szebesta     VI miejsce

                                      BALET POINTE

  1. mała grupa balet dzieci   srebrny medal
  2. mała grupa balet juniorzy      srebrny medal
  3. duet  balet dzieci  Z.Halfar / Z.Wójtowicz     brązowy medal

Mistrzostwa Świata Show Dance – Riesa (Niemcy)  21 – 26.11.2o16

  1. formacja show dance dzieci  „Niedzielne popołudnie”  v-ce mistrz Świata    
  2. mała grupa show dance dzieci „ Kołysanka „   XIII miejsce / 26 prezentacji
  3. mała grupa show dance juniorzy „Konstelacja Wielkiego Wozu”       VII miejsce / 28 prezentacji
  4. duet show dance dzieci W.Erban / Z.Wójtowicz  „Wielkie pranie „    XII miejsce / 32 prezentacje
  5. duet show dance juniorzy M.Cebula / E.Sopyła  „Na naszym podwórku „     VI miejsce / 40 prezentacji
  6. solo show dance juniorzy E.Sopyła „Industry”    XX miejsce / 49 prezentacji
  7. solo show dance dorośli I.Rosmus „Na drugim brzegu …”     XV miejsce  / 43 prezentacje

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet – Siedlce 27 – 29.o5.2o16

Balet

1. mała grupa dzieci  3 miejsce – nominacja na MŚ i ME

        2. mała grupa juniorzy  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

         3.  duet dzieci  Halfar, Wójtowicz  4 miejsce – nominacja na MŚ i ME

Modern Dance

1) mała grupa dzieci - tytuł "Zorza"  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

2) mała grupa juniorzy – tytuł  "W czyichże rękach"  8 miejsce 

3) Duet -11 - Wójtowicz/Halfar  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

4) Solo 16+ - I. Rosmus  1 miejsce – Mistrz Polski

5) Duet 16+ - Rosmus/Szebesta  2 miejsce – I v-ce Mistrz Polski

 

Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance – Wałbrzych 7 – 1o.o4.2o16

SHOW DANCE

dzieci

  1. formacja     „Niedzielne popołudnie” 1 miejsce Mistrz Polski (nominacja na MŚ)
  2. mała grupa    „Kołysanka” 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)
  3. duety:  

 Z.Halfar / M. Brzoza    „Schronisko dla kotów„ 4 miejsce

 W.Erban / Z.Wójtowicz  „Wielkie pranie”  3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)

  1. solistki: 

Emilia Krzyształa   „ Niewesoły żywot biedronki „    7 miejsce

Zuzanna Halfar     „ Ryba na maśle”                       7 miejsce

 juniorzy

  1. formacja /8    „ Rosiczka „                      6 miejsce
  2. mała grupa  „ Wielki wóz „                      4 miejsce
  3. duety: M.Cebula / E.Sopyła „Kargulowa i Pawlakowa” 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)

      4.  solistki: Emilia Sopyła „Industry” 2 miejsce Srebrny Medal  (nominacja na MŚ)

      seniorzy

  1. solistki:    

Izabela Rosmus „Na drugim brzegu tęczy” 2 miejsce Srebrny Medal (nominacja na MŚ)

Anna Szebesta         „Ostatni list”    9 miejsce

Martyna Musiolik                           7 miejsce

 JAZZ DANCE  

dzieci

  1. formacja    „ Kiss me „    5 miejsce (nominacja na MŚ)
  2. mała grupa  „ Cool dolls „ 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)
  3. duety: 

W. Zalewska / Z. Halfar   „ Atomic boy „             6 miejsce

A. Swoboda / M. Sikora   „ Prosta piosenka „     11 miejsce

juniorzy

  1. mała grupa   „ Winna jest głupota „     6 miejsce

seniorzy

  1. duety:  Anna Szebesta / Izabela Rosmus    7 miejsce
  2. solistki:  Izabela Rosmus                          6 miejsce

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance – Mikołajki  (Polska)    7 – 11.12.2o15

Formacja jazz dzieci „Nie zatrzymuj mnie”       3 miejsce Brązowy Medal

Mini formacja modern dzieci „Lekkość”          3 miejsce Brązowy Medal

Formacja modern dzieci „Euforia”                  4 miejsce

Mini formacja jazz dzieci „Fever”                   5 miejsce

Duet jazz juniorzy Iza Rosmus/Ania Szebesta   7 miejsce

Solo jazz juniorzy Iza Rosmus                     9 miejsce

Duet modern juniorzy Iza Rosmus/Ania Szebesta   12 miejsce

 

Mistrzostwa Świata Dance Show – Riesa (Niemcy) 23-28.11.2o15

 

formacja dzieci “Myszka Minnie na planie filmowym ”    2 miejsce - Vicemistrz Świata

mała grupa dzieci  " Popcorn "  /25                                14 miejsce

duet E.Sopyła/E.Krzyształa  " Piękny poranek "  /28       13 miejsce  

duet Z.Halfar/M.Mołdrzyk  " Bajkopisarz "   /28               10 miejsce

solo Emilia Sopyła   " Rozdaję szczęście "  /43               9 miejsce    

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet Siedlce 2015 (5 - 7 czerwiec)

formacja dzieci modern „Euforia”  -  3 miejsce

mała grupa dzieci modern „Lekkość”   -  5 miejsce

duet modern juniorzy A.Szebesta/I.Rosmus   - 3 miejsce

mała grupa dorośli „Oczekiwanie” – 6 miejsce

(Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance – 10-12.o4.2o15 Szczecin (1 600 tancerzy)

 SHOW DANCE

Dzieci

Formacja  „Myszka MInnie na planie”                              Mistrz Polski

Mini formacja „Popcorn”                                                  V-ce mistrz Polski

Duet Emilia Sopyła/ Emilia Krzyształa „Piękny poranek”   V-ce mistrz Polski

Duet Antonina Nowak/Wiktoria Zalewska „Kółko i krzyżyk”  6 miejsce

Duet Zuzia Halfar/Marta Mołdrzyk „Bajkopisarz”        II V-ce Mistrz Polski

Solo Emilia Sopyła „Rozdaję szczęście”                 V-ce mistrz Polski

Juniorzy

Formacja „ Avatar „                                                      8 miejsce

Dorośli

Solo Martyna Musiolik „Enjoy the silence”                    5 miejsce

JAZZ DANCE

Dzieci

Formacja „ Nie zatrzymuj mnie”                                     4 miejsce

Mini formacja  „ W gorączce „                                       5 miejsce

Duet Zuzia Halfar/Marta Mołdrzyk  „W świecie swingu”   5 miejsce

Juniorzy

Duet Iza Rosmus/Anna Szebesta „Nasze wszystko”    V-ce mistrz Polski

Solo Iza Rosmus „ Syrop z miodem”                              Mistrz Polski

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance Mikołajki 2014 (9-14 grudzień 2o14)

      formacje jazz dance dzieci  " Stare ale jare "  6 miejsce

małe grupy jazz dance dzieci "Ja tak bardzo chcę radości "  10 miejsce

Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta 9 miejsce

formacja dzieci modern „Gazele”  9 miejsce

     mała grupa dzieci modern „Na ławeczce”   6 miejsce

     mała grupa dzieci balet  „Wszystkie oblicza wiosny”  8 miejsce

Mistrzostwa Europy Show Dance – Riesa (Niemcy) – 24 – 26.11.2o14

Formacje  Show Dance Dzieci   "Iskiereczka z popielnika "   4 miejsce

Małe grupy  Show Dance Dzieci - "Biuro Podróży "Miraż""  7 miejsce

Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta   „Kameleony” 13 miejsce

Cebula Małgorzata/Sopyła Emilia  „Bez pracy nie ma kapusty”  11 miejsce

Sopyła Emilia   „Sarenka”  15 miejsce

Rosmus Izabela  „Królowa Zimy” 13 miejsce

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet Siedlce 2014 (20-22 czerwiec)

formacja dzieci modern „Gazele”  -  2 miejsce

mała grupa dzieci balet  „Wszystkie oblicza wiosny”  -  2 miejsce

mała grupa dzieci modern „Na ławeczce”   -  4 miejsce

mała grupa juniorzy modern „Run boy run”  - 8 miejsce

mała grupa dorośli modern „Euphoria”  -  6 miejsce

duet modern dzieci N.Sznapka/J.Wolny – 11 miejsce

duet modern juniorzy A.Szebesta/I.Rosmus   - 4 miejsce

duet modern seniorzy K.Czapka/C.Borowik  - 7 miejsce

solo modern dzieci Emilia Sopyła  -  8 miejsce

solo modern dzieci Zuzanna Halfar  -  9 miejsce

solo modern juniorzy Izabela Rosmus  - 3 miejsce

solo modern dorośli Paulina Wloka  - 20 miejsce

solo modern dorośli Martyna Musiolik  - 11 miejsce

solo modern dorośli Cezary Borowik   - 5 miejsce

 

VII Przegląd Zespołów Tanecznych - Pszów

grupa starsza (pow. 16 lat):
MIRAŻ GRUPA STARSZA - "W świecie blichtru..." - 1 miejsce

grupa średnia  (11-15 lat):

MIRAŻ JUNIOR OLD - "O! Paris" - 1 miejsce

NAJLEPSZY ZESPÓŁ POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

(nagroda ufundowana przez Panią Janinę Chlebik-Turek - Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Powiatu Wodzisławskiego)

MIRAŻ GR. MŁODSZA - "Biuro Podróży Miraż"

GRAND PRIX Przeglądu Zespołów Tanecznych

(nagroda ufundowana przez Pana Michała Lorek - Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie)

MIRAŻ GR. MŁODSZA- "Biuro Podróży Miraż"

Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014

Małe grupy Show Dance Dorośli "W świecie blichtru"   – 1 miejsce

Małe grupy  Show Dance Juniorzy "O! Paris "   – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance Kielce 2014 (4 – 6 kwiecień)

Formacje i mini formacje

  1. Formacje  Show Dance Dzieci   "Iskiereczka z popielnika "  – 2 miejsce
  2. Formacje Jazz Dance Dzieci  " Stare ale jare "   – 4 miejsce
  3. Małe grupy  Show Dance Dzieci - "Biuro Podróży "Miraż"" – 2 miejsce
  4. Małe grupy  Show Dance Juniorzy "O! Paris "   – 1 miejsce
  5. Małe grupy Show Dance Dorośli "W świecie blichtru"   – 4 miejsce
  6. Małe grupy Jazz Dance Dzieci "Ja tak bardzo chcę radości "  – 3 miejsce
  7. Małe grupy Jazz Dance Juniorzy " Tańcząc na chmurze "   - 9 miejsce
  8. Małe grupy Jazz Dance Dorośli   "Ready for the weekend"    - 9 miejsce

Duet Show Dance

  1. Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta   - 2 miejsce
  2. Cebula Małgorzata/Sopyła Emilia – 1 miejsce
  3. Rosmus  Izabela/Szebesta Anna  – 5 miejsce

 

Duet  Jazz Dance*

1             Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta  - 4 miejsce

2             Borowik Cezary/Czapka Klaudia   - 9 miejsce

3             Barteczko Patrycja/Wloka Paulina    - 18 miejsce

 

Solo Show Dance

1             Krzyształa Emilia   - 8 miejsce

2             Brzoza  Martyna  – 18 miejsce

3             Sopyła Emilia – 1 miejsce

4             Halfar   Zuzanna  – 14 miejsce

5             Szebesta Anna  – 13 miejsce

6             Rosmus  Izabela  – 3 miejsce

7             Borowik Cezary  – 5 miejsce

8             Musiolik Martyna – 6 miejsce

 

Solo Jazz Dance*

1             Cebula Małgorzata  – 18 miejsce

2             Stec Nina  – 26 miejsce

3             Broda Nel  – 50 miejsce

4             Rosmus Izabela  – 4 miejsce

5             Czapka Klaudia  – 42 miejsce

6             Borowik  Cezary   – 8 miejsce

7             Wloka   Paulina  – 14 miejsce

2013

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance - Mikołajki

IX miejsce – mini formacja modern dzieci (Bose Stopy),
XI miejsce - mini formacja modern seniorzy (Exogenesis),
XVI miejsce - mini formacja modern juniorzy (Arka Noego).

Mistrzostwa Świata Dance Show - Riesa

XVIII miejsce - solo dzieci Emilia Sopyła "Pieskie życie kota"  (18/49),
XXVII miejsce - duet dzieci Marta Mołdrzyk/Zuzanna Halfar - "Zakochany groszek" (27/32)

Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej
I miejsce - mini formacja modern dorośli (Exogenesis).

Mistrzostwa Polski
III miejsce – duet dzieci (Marta Mołdrzyk, Zuzanna Halfar),
III miejsce – solo dzieci (Emila Sopyła),
III miejsce – mini formacja modern dzieci (Bose Stopy),
III miejsce – mini formacja modern dorośli (Exogenesis),
IV miejsce – formacja dzieci (W samym sercu Grenlandii)
IV miejsce – formacja juniorzy (Pieniądze ponad wszystko)

2012
Mistrzostwa Polski
I miejsce – solo show mini dzieci (Zuzanna Halfar)
III miejsce – formacja juniorów (Amadeusz)
IV miejsce – solo show seniorzy (Cezary Borowik)
V miejsce – solo show dzieci (Emilia Sopyła)
V miejsce – formacja dzieci (Warsztat samochodowy)

2011
Mistrzostwa Świata
III miejsce – formacja juniorów (Jazz of Jack)
IV miejsce – solo juniorów (Karol Mental)
V miejsce – duety dzieci (Patrycja Barteczko, Paulina Wloka)


Mistrzostwa Europy
III miejsce – solo dzieci (Karol Mental)
III miejsce – formacja dzieci (Jazz of Jack)


Mistrzostwa Polski
I miejsce – solo dzieci (Anna Szebesta)
II miejsce – mini formacja dzieci (Śpiący księżyc)
II miejsce – solo dzieci (Izabela Rosmus)

Aktualności

Termin egzaminu wewnętrznego oraz naboru do zespołu

14 wrzesień (poniedziałek) od godz. 17.oo nabór nowych członków do zespołu - s.7 Wodzisławskie Centrum Kultury

                                 

 


Wakacyjna Szkoła Tańca 2015

Informacja  o Wakacyjnej Szkole Tańca 2o15 podział na grupy, program
Termin: 24.-29.08.2015
Miejsce:  Syrynia, ul. Powstańców Śląskich 26, Hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących

Wyżywienie: obiady - catering

instruktorzy: Magdalena Dudek (Wroclaw) , Marcin Kost (Katowice) ,Dušan Vlach (Ostrava), Evgeniya Makeeva-Wyputa
Oplata: 300,-zł płatne przelewem na konto lub gotówką do  24 sierpnia

Stowarzyszenie Sympatyków Zespołu Tanecznego „Miraż”

ul. Ks. Płk. W. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śląski

nr konta: 52 2030 0045 1110 0000 0319 0760

z podaniem imienia i nazwiska dziecka

(proszę zwrócić uwagę na numer konta i nie przelewać pieniędzy na konto WCK na które przelewacie opłaty członkowskie)

 

Lista zgłoszonych - podział na grupy:

grupa " tygrysy "

Szebesta Anna
Rosmus Izabela
Szkatuła Adrianna
Szałek Martyna
Włoczek Zuzanna
Oslizło Natalia
Sosna Zuzanna
Sternal Zuzanna
Cebula Małgorzata
Woryna Oliwia
Nowakowska Inez
Stec Nina
Witebska Marta
Barteczko Wiktoria
Wodecka  Zofia
Matera Żaneta
Nowak Anronina
Sopyła  Emilia
Mołdrzyk Marta
Michalska Julia
Ptaszyńska Wiktoria
Wolny Julia
Hausmann Julia
Skrodzka Julia
Brzoza Martyna
Zalewska Wiktoria
Krzyształa Emilia
Rak Julia
Swoboda Anrtonina
Halfar Zuzanna

 

grupa " gazele "

Drożdż Konstancja
Straczek  Angelika
Dąbrowska Nicola
Nowak Marcelina
Wierzgoń Sandra
Sikora Martyna
Nowara Amelia
Prajsnar Martyna
Wójtowicz Zuzanna
Powaga Patrycja
Styrnol  Kinga
Zmarzły Lena
Pawliczek Emilia
Iglikowska Jagoda
Hajok Emilia
Staszewska Julia
Łaciok Hanna
Wilkanowska Aleksandra
Grześ Paulina
Kamczyk Sara
Butyńska  Martyna
Piętek Małgorzata
Goryszewska Emilia
Ostojska Antonina
Banek Karolina

kolejny konkurs !!!!

Z jakiej choreografii pochodzi fragment kostiumu na zdjęciu ? Na odpowiedzi czekam do poniedziałku do godz. 14.oo - wysyłamy mailem na  impuls56@op.pl

prawidłowa odpowiedź to był: totolotek !!!!!!!!!!!!!


Miraż Juniorzy i Miraż Dzieci I

Grupa Miraż Juniorzy - zapraszamy Was do udziału w Warsztatach Tanecznych (informacja poniżej) - godz. 17.3o - 19.oo s.gimnastyczna SP 1. Potem od 19.oo do 20.15 będziecie mieli normalny trening z p. Olą.

Grupa Miraż Dzieci I zamiast treningu weżmie także udział w Warsztatach - proszę przyjść na 17.15 i z p. Olą przejdziecie na salę. Uwaga - koniec o 19.oo

Nie trzeba wypełniać zgłoszenia !!!!


Warsztaty taneczne - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na bezpłatne warsztaty taneczne w ramach projektu "Taniec naszą pasją - Powiatowe spotkania taneczne" współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego. Warsztaty odbędą się w dwóch terminach: czwartek (25.09, WCK) o 18.00 - 19.3o oraz wtorek (30.09, SP1) o 17.30. Zajęcia prowadzone będą przez Evegeniyę Makeevą.

Zgłoszenia prosimy przesyłać korzystając z formularza kontaktowego na dole strony lub bezpośrednio na adres miraztaniec@gmail.com W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko oraz wiek. Zgłoszenia przyjmowane są do środy, 24.09.

Zapraszamy wszystkich!

Stowarzyszenie


koncert premierowy

Termin koncertu premierowego zespołu to  15 czerwiec 2014 

Uwaga !!! Bilety na koncerty "Mirażu" (15 czerwiec godz. 15.oo i 18.oo) będą do kupienia na godzinę przed koncertami w WCK

                                    

Nie ma treningu w sobotę 14 czerwca !!!!

15 czerwiec (niedziela)

godz. 8.45 zbiórka wszystkich grup Mirażu

godz. 9.15 próba finału oraz choreografia Baby Baletu (potem będzie wolny)

godz. ok. 1o.15 cały koncert wg scenariusza (z rekwizytami)

ok. godz. 12.oo koniec próby - zamknięcie sali i WCK - przerwa do godz. 13.3o

godz. 13.3o zbiórka wszystkich "mirażowców" - przygotowania do koncertu, malowanie, czesanie itp

Jak co roku chętnie przyjmiemy pomoc mam do czesania, malowania, przebierania - proszę o kontakt (mail:impuls56@op.pl, sms: 691 475507)

UWAGA !!! podane godziny są orientacyjne - proszę być przygotowanym na np. wcześniejszy odbiór dzieci

WSTĘPNY SCENARIUSZ (uwaga !!! zmiany w kolejności - prosimy o uwagi)

  1. konferansjerka
  2. mini modern juniorzy II ” Domino "       
  3. mini modern dzieci "Ławeczka"              
  4. konferansjerka
  5. baby balet  „Madagaskar”
  6. modern dance formacja dzieci " W świecie gazeli"        
  7. baby balet „Myszka Micky”
  8. konferansjerka
  9. mini show dance juniorzy  „ O! Paris "  
  10. mini estrada juniorzy " Kasyno "             
  11. duet jazz  Paulina Wloka/Patrycja Barteczko „Na co czekasz?” 
  12. mini jazz juniorzy „Tańcząc na chmurze”                            
  13. konferansjerka
  14. show dance formacja dzieci  " Iskiereczka z popielnika…"
  15. show dance solo Iza Rosmus  " Królowa Zima "
  16. konferansjerka
  17. show dance solo Emilia Sopyła „Sarenka”          
  18. jazz dance solo Iza Rosmus  “Little Party”
  19. show dance solo Martyna Musiolik  “Powiedz coś”
  20. konferansjerka
  21. mini formacja balet dzieci  “Wszystkie oblicza wiosny”                
  22. mini modern dance seniorzy  „Euforia”               
  23. konferansjerka – wyniki „tancerzy”
  24. mini modern dance juniorzy " Run boy "
  25. konferansjerka – wyniki „ złoty tancerz”
  26. mini show dance seniorzy  “W świecie blichtru…”
  27. konferansjerka
  28. formacja show dzieci I  „Toto lotek”      
  29. konferansjerka
  30. duet Emilia Sopyła/Gosia Cebula  "Bez pracy nie ma kapusty "                
  31. konferansjerka
  32. mini jazz dzieci „ Tak bardzo chcę radości”         
  33. solo jazz dance Cezary Borowik  „Błagam Cię „
  34. solo jazz dance Paulina Wloka   „Ponieważ jestem szczęśliwa”
  35. duet jazz Klaudia Czapka/Cezary Borowik  „Nie zatrzymuj mnie”
  36. duet jazz dance Zuzia Halfar/Marta Mołdrzyk  „Hej chłopaki”
  37. mini jazz seniorzy  “Gotowi  na weekend ?”                     
  38. formacja jazz dance dzieci  „Stare ale jare”
  39. konferansjerka
  40. solo show Emilia Krzyształa  „Kobieta pracująca”
  41. finał

 


Treningi przed MP Show i Jazz w Szczecinie

Treningi przed Mistrzostwami Polski w Szczecinie:

s.widowiskowa WCK

 

Pamiętać o zmianie czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trening 29 marzec (niedziela) s.widowiskowa WCK

godz. 9.oo – 9.3o rozgrzewka

godz. 9.3o – 11.oo formacja jazz  „Don’t stop me now”

godz. 11.oo - 12.oo formacja show "Minnie"

godz. 9.oo – 11.3o  I.Rosmus, A.Szebesta, M.Musiolik, M. Cebula  (s.klubowa)

godz. 12.15 – 14.15 sola i duety jazz dzieci

 


Stowarzyszenie - nowy numer konta

Uwaga, Stowarzyszenie wspierające Miraż ma nowy numer konta. Składki członkowskie prosimy przelewać na konto o numerze 52 2030 0045 1110 0000 0319 0760 Wszystkie potrzebne informacje dotyczące Stowarzyszenia znajdziecie w zakładce w menu głównym.


jak uzyskać login i hasło ?

Nasza stronka powoli zaczyna działać. Prosimy o wypełnianie formularza na dole strony z danymi kontaktowymi. 

Otrzymacie login i hasło, które uprawni Was do zaglądania do informacji niedostępnych dla innych (proszę sprawdzić czy czasem wiadomość z loginem nie trafiła do spamu)


Bieżące informacje

1) Sobota - dzień koncertu galowego!

9.00-11.00  Baby balet, dzieci KIDS, dzieci I.
9.00-13.00  dzieci II, juniorzy, seniorzy   

Zbiórka przed koncertem:   13.30  (14.30 Baby balet)

pierwszy koncert: 15.00    drugi: 18.00

2) Koncert galowy Mirażu dla jako pamiątka lub prezent? Zamów płytę z koncertu już jutro!

Po każdym koncercie będzie można zamówić płytę DVD z nagranym koncertem. Koszt płyty to 35 zł. Dochód ze sprzedaży płyt zostanie przeznaczony na funkcjonowanie zespołu w kolejnym roku.

3) W związku z przedłużającą się chorobą p. Ryszarda Kozłowskiego, pod jego nieobecność, kierowanie zespołem przejęła pani Lena. Kontakt telefoniczny pod numerem: +420 728 275 910 lub poprzez e-maila: lenka-krcova@seznam.cz Panu Ryśkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!