O zespole

Zespół Taneczny "Miraż"

Zespół taneczny Miraż działa od 1992 roku. Nasza grupa taneczna zajmuje się tańcem modern, a także show dance i jazz. Obecnie zespół zrzesza około 120 tancerzy w kilku grupach wiekowych – począwszy od kilkuletnich dzieci, na seniorach skończywszy. W najbardziej zaawansowanych grupach zajęcia są bardzo intensywne - odbywają się aż 4 razy w tygodniu, a typowe zajęcia taneczne uzupełnione są ćwiczeniami akrobatycznymi i baletem. Profesjonalizm kadry instruktorskiej, w połączeniu z niezwykłą pasją i ciężką pracą tancerzy dają jednak efekty – Miraż nie tylko regularnie występuje, ale również odnosi znaczące sukcesy na imprezach mistrzowskich na szczeblu krajowym (Mistrzostwa Polski) oraz międzynarodowym (Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy).


Kadra instruktorska

Lenka Brečková

Ryszard Kozłowski

Klaudia Czapka  724 720 688

Marcin Kost

Evgeniya Makeeva - Wyputa


asystentki:

Dominika Pławna   668 920 969

kontakt: 691 475507; impuls56@op.pl; r.kozlowski@pft.org.pl


Najnowsze sukcesy

Mistrzostwa Europy Jazz Dance – Praga – 5 – 8 czerwiec 2o17

mini formacja jazz dance juniorzy – 12 miejsce

formacja jazz juniorzy „Footlooose” – brązowy medal

 

Mistrzostwa Polski Show Dance – Białobrzegi  2 – 4 czerwiec 2o17

Dzieci:

formacja show „Kurczaki z naszej wioski”   vicemistrz Polski

mała grupa „Niebezpieczna doniczka”        mistrz Polski

duet show Z.Wójtowicz/W.Erban  „W niedzielne popołudnie”   mistrz Polski

show solo Alicja Cojg „Powoli, powolutku …”      brązowy medal

show solo Zuzanna Wójtowicz „Tysiąc i jedna noc”   brązowy medal

Juniorzy:

formacja show „Pycha pawia”    7 miejsce

mała grupa „Fair play”  5 miejsce

duet show M.Cebula/E.Sopyła  „Niech żyje biurokracja”   mistrz Polski            

duet show J.Wolny/J.Skrodzka  „Szczęśliwa wróżba”    10 miejsce

solo show Emilia Sopyła  „Excalibur”    12 miejsce

Dorośli:

mała grupa     4 miejsce

duet show A.Szebesta/Izabela Rosmus     5 miejsce

duet show N.Oślizło/A. Szkatuła      8 miejsce

solo show Izabela Rosmus          6 miejsce

solo show Anna Szebesta       9 miejsce

solo show Maryna Musiolik     9 miejsce 

 

X Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych w Pszowie - 13 maja 2017

mini jazz juniorzy "I will survive" - 1 miejsce

XVI Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2017 - 22 kwiecień 2017

formacja juniorów "Footloose" - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Jazz Dance – Kielce – 24 – 26 marzec 2o17

solo:

dzieci:      Wójtowicz Zuzanna  -   6 miejsce / 60 startujących

                  Erban Wiktoria  -  13 miejsce / na 60 startujących

juniorzy:  Stec Nina  -  31 miejsce / na 100 startujących

                  Sopyła Emilia  -  22 miejsce / na 100 startujących

                  Wolny Julia   -   24 miejsce / na 100 startujących

seniorzy:  Rosmus Izabela   - 12 miejsce / na 81 startujących

 

duety:

  Halfar Zuzanna / Mołdrzyk Marta  -  11 miejsce / na 19 startujących

  Rosmus Izabela / Szebesta Anna  -  9 miejsce na / 18 startujących

mini formacja juniorzy:

M.Brzoza, E. Krzyształa, M.Mołdrzyk, J.Skrodzka, E.Sopyła, N.Stec, J. Wolny – 11 m./na 26 startujących

formacja juniorzy „Footloose”  -  4 miejsce / na 14 startujących  (awans na MŚ i ME)

 

Mistrzostwa Europy Jazz Dance, Modern Dance i Balet Pointe – Mikołajki – 6-10.12.2o16              

                                               JAZZ

  1. formacja jazz dance dzieci – „ Kiss Me „   brązowy medal
  2. mała grupa jazz dance dzieci – „ Cool Dolls „   VII miejsce
  3. mała grupa jazz dance juniorzy    V miejsce
  4. duet jazz dance dzieci Z.Halfar / W.Zalewska   VI miejsce
  5. duet jazz dance dorośli I.Rosmus / A.Szebesta  VI miejsce
  6. solo jazz dance dorośli  I.Rosmus    XV miejsce

                                         MODERN

  1. mała grupa modern dance dzieci – „ Zorza „   VIII miejsce
  2. duet modern dance dorośli I.Rosmus / A.Szebesta     VI miejsce

                                      BALET POINTE

  1. mała grupa balet dzieci   srebrny medal
  2. mała grupa balet juniorzy      srebrny medal
  3. duet  balet dzieci  Z.Halfar / Z.Wójtowicz     brązowy medal

Mistrzostwa Świata Show Dance – Riesa (Niemcy)  21 – 26.11.2o16

  1. formacja show dance dzieci  „Niedzielne popołudnie”  v-ce mistrz Świata    
  2. mała grupa show dance dzieci „ Kołysanka „   XIII miejsce / 26 prezentacji
  3. mała grupa show dance juniorzy „Konstelacja Wielkiego Wozu”       VII miejsce / 28 prezentacji
  4. duet show dance dzieci W.Erban / Z.Wójtowicz  „Wielkie pranie „    XII miejsce / 32 prezentacje
  5. duet show dance juniorzy M.Cebula / E.Sopyła  „Na naszym podwórku „     VI miejsce / 40 prezentacji
  6. solo show dance juniorzy E.Sopyła „Industry”    XX miejsce / 49 prezentacji
  7. solo show dance dorośli I.Rosmus „Na drugim brzegu …”     XV miejsce  / 43 prezentacje

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet – Siedlce 27 – 29.o5.2o16

Balet

1. mała grupa dzieci  3 miejsce – nominacja na MŚ i ME

        2. mała grupa juniorzy  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

         3.  duet dzieci  Halfar, Wójtowicz  4 miejsce – nominacja na MŚ i ME

Modern Dance

1) mała grupa dzieci - tytuł "Zorza"  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

2) mała grupa juniorzy – tytuł  "W czyichże rękach"  8 miejsce 

3) Duet -11 - Wójtowicz/Halfar  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

4) Solo 16+ - I. Rosmus  1 miejsce – Mistrz Polski

5) Duet 16+ - Rosmus/Szebesta  2 miejsce – I v-ce Mistrz Polski

 

Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance – Wałbrzych 7 – 1o.o4.2o16

SHOW DANCE

dzieci

  1. formacja     „Niedzielne popołudnie” 1 miejsce Mistrz Polski (nominacja na MŚ)
  2. mała grupa    „Kołysanka” 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)
  3. duety:  

 Z.Halfar / M. Brzoza    „Schronisko dla kotów„ 4 miejsce

 W.Erban / Z.Wójtowicz  „Wielkie pranie”  3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)

  1. solistki: 

Emilia Krzyształa   „ Niewesoły żywot biedronki „    7 miejsce

Zuzanna Halfar     „ Ryba na maśle”                       7 miejsce

 juniorzy

  1. formacja /8    „ Rosiczka „                      6 miejsce
  2. mała grupa  „ Wielki wóz „                      4 miejsce
  3. duety: M.Cebula / E.Sopyła „Kargulowa i Pawlakowa” 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)

      4.  solistki: Emilia Sopyła „Industry” 2 miejsce Srebrny Medal  (nominacja na MŚ)

      seniorzy

  1. solistki:    

Izabela Rosmus „Na drugim brzegu tęczy” 2 miejsce Srebrny Medal (nominacja na MŚ)

Anna Szebesta         „Ostatni list”    9 miejsce

Martyna Musiolik                           7 miejsce

 JAZZ DANCE  

dzieci

  1. formacja    „ Kiss me „    5 miejsce (nominacja na MŚ)
  2. mała grupa  „ Cool dolls „ 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)
  3. duety: 

W. Zalewska / Z. Halfar   „ Atomic boy „             6 miejsce

A. Swoboda / M. Sikora   „ Prosta piosenka „     11 miejsce

juniorzy

  1. mała grupa   „ Winna jest głupota „     6 miejsce

seniorzy

  1. duety:  Anna Szebesta / Izabela Rosmus    7 miejsce
  2. solistki:  Izabela Rosmus                          6 miejsce

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance – Mikołajki  (Polska)    7 – 11.12.2o15

Formacja jazz dzieci „Nie zatrzymuj mnie”       3 miejsce Brązowy Medal

Mini formacja modern dzieci „Lekkość”          3 miejsce Brązowy Medal

Formacja modern dzieci „Euforia”                  4 miejsce

Mini formacja jazz dzieci „Fever”                   5 miejsce

Duet jazz juniorzy Iza Rosmus/Ania Szebesta   7 miejsce

Solo jazz juniorzy Iza Rosmus                     9 miejsce

Duet modern juniorzy Iza Rosmus/Ania Szebesta   12 miejsce

 

Mistrzostwa Świata Dance Show – Riesa (Niemcy) 23-28.11.2o15

 

formacja dzieci “Myszka Minnie na planie filmowym ”    2 miejsce - Vicemistrz Świata

mała grupa dzieci  " Popcorn "  /25                                14 miejsce

duet E.Sopyła/E.Krzyształa  " Piękny poranek "  /28       13 miejsce  

duet Z.Halfar/M.Mołdrzyk  " Bajkopisarz "   /28               10 miejsce

solo Emilia Sopyła   " Rozdaję szczęście "  /43               9 miejsce    

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet Siedlce 2015 (5 - 7 czerwiec)

formacja dzieci modern „Euforia”  -  3 miejsce

mała grupa dzieci modern „Lekkość”   -  5 miejsce

duet modern juniorzy A.Szebesta/I.Rosmus   - 3 miejsce

mała grupa dorośli „Oczekiwanie” – 6 miejsce

(Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance – 10-12.o4.2o15 Szczecin (1 600 tancerzy)

 SHOW DANCE

Dzieci

Formacja  „Myszka MInnie na planie”                              Mistrz Polski

Mini formacja „Popcorn”                                                  V-ce mistrz Polski

Duet Emilia Sopyła/ Emilia Krzyształa „Piękny poranek”   V-ce mistrz Polski

Duet Antonina Nowak/Wiktoria Zalewska „Kółko i krzyżyk”  6 miejsce

Duet Zuzia Halfar/Marta Mołdrzyk „Bajkopisarz”        II V-ce Mistrz Polski

Solo Emilia Sopyła „Rozdaję szczęście”                 V-ce mistrz Polski

Juniorzy

Formacja „ Avatar „                                                      8 miejsce

Dorośli

Solo Martyna Musiolik „Enjoy the silence”                    5 miejsce

JAZZ DANCE

Dzieci

Formacja „ Nie zatrzymuj mnie”                                     4 miejsce

Mini formacja  „ W gorączce „                                       5 miejsce

Duet Zuzia Halfar/Marta Mołdrzyk  „W świecie swingu”   5 miejsce

Juniorzy

Duet Iza Rosmus/Anna Szebesta „Nasze wszystko”    V-ce mistrz Polski

Solo Iza Rosmus „ Syrop z miodem”                              Mistrz Polski

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance Mikołajki 2014 (9-14 grudzień 2o14)

      formacje jazz dance dzieci  " Stare ale jare "  6 miejsce

małe grupy jazz dance dzieci "Ja tak bardzo chcę radości "  10 miejsce

Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta 9 miejsce

formacja dzieci modern „Gazele”  9 miejsce

     mała grupa dzieci modern „Na ławeczce”   6 miejsce

     mała grupa dzieci balet  „Wszystkie oblicza wiosny”  8 miejsce

Mistrzostwa Europy Show Dance – Riesa (Niemcy) – 24 – 26.11.2o14

Formacje  Show Dance Dzieci   "Iskiereczka z popielnika "   4 miejsce

Małe grupy  Show Dance Dzieci - "Biuro Podróży "Miraż""  7 miejsce

Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta   „Kameleony” 13 miejsce

Cebula Małgorzata/Sopyła Emilia  „Bez pracy nie ma kapusty”  11 miejsce

Sopyła Emilia   „Sarenka”  15 miejsce

Rosmus Izabela  „Królowa Zimy” 13 miejsce

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet Siedlce 2014 (20-22 czerwiec)

formacja dzieci modern „Gazele”  -  2 miejsce

mała grupa dzieci balet  „Wszystkie oblicza wiosny”  -  2 miejsce

mała grupa dzieci modern „Na ławeczce”   -  4 miejsce

mała grupa juniorzy modern „Run boy run”  - 8 miejsce

mała grupa dorośli modern „Euphoria”  -  6 miejsce

duet modern dzieci N.Sznapka/J.Wolny – 11 miejsce

duet modern juniorzy A.Szebesta/I.Rosmus   - 4 miejsce

duet modern seniorzy K.Czapka/C.Borowik  - 7 miejsce

solo modern dzieci Emilia Sopyła  -  8 miejsce

solo modern dzieci Zuzanna Halfar  -  9 miejsce

solo modern juniorzy Izabela Rosmus  - 3 miejsce

solo modern dorośli Paulina Wloka  - 20 miejsce

solo modern dorośli Martyna Musiolik  - 11 miejsce

solo modern dorośli Cezary Borowik   - 5 miejsce

 

VII Przegląd Zespołów Tanecznych - Pszów

grupa starsza (pow. 16 lat):
MIRAŻ GRUPA STARSZA - "W świecie blichtru..." - 1 miejsce

grupa średnia  (11-15 lat):

MIRAŻ JUNIOR OLD - "O! Paris" - 1 miejsce

NAJLEPSZY ZESPÓŁ POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

(nagroda ufundowana przez Panią Janinę Chlebik-Turek - Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Powiatu Wodzisławskiego)

MIRAŻ GR. MŁODSZA - "Biuro Podróży Miraż"

GRAND PRIX Przeglądu Zespołów Tanecznych

(nagroda ufundowana przez Pana Michała Lorek - Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie)

MIRAŻ GR. MŁODSZA- "Biuro Podróży Miraż"

Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014

Małe grupy Show Dance Dorośli "W świecie blichtru"   – 1 miejsce

Małe grupy  Show Dance Juniorzy "O! Paris "   – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance Kielce 2014 (4 – 6 kwiecień)

Formacje i mini formacje

  1. Formacje  Show Dance Dzieci   "Iskiereczka z popielnika "  – 2 miejsce
  2. Formacje Jazz Dance Dzieci  " Stare ale jare "   – 4 miejsce
  3. Małe grupy  Show Dance Dzieci - "Biuro Podróży "Miraż"" – 2 miejsce
  4. Małe grupy  Show Dance Juniorzy "O! Paris "   – 1 miejsce
  5. Małe grupy Show Dance Dorośli "W świecie blichtru"   – 4 miejsce
  6. Małe grupy Jazz Dance Dzieci "Ja tak bardzo chcę radości "  – 3 miejsce
  7. Małe grupy Jazz Dance Juniorzy " Tańcząc na chmurze "   - 9 miejsce
  8. Małe grupy Jazz Dance Dorośli   "Ready for the weekend"    - 9 miejsce

Duet Show Dance

  1. Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta   - 2 miejsce
  2. Cebula Małgorzata/Sopyła Emilia – 1 miejsce
  3. Rosmus  Izabela/Szebesta Anna  – 5 miejsce

 

Duet  Jazz Dance*

1             Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta  - 4 miejsce

2             Borowik Cezary/Czapka Klaudia   - 9 miejsce

3             Barteczko Patrycja/Wloka Paulina    - 18 miejsce

 

Solo Show Dance

1             Krzyształa Emilia   - 8 miejsce

2             Brzoza  Martyna  – 18 miejsce

3             Sopyła Emilia – 1 miejsce

4             Halfar   Zuzanna  – 14 miejsce

5             Szebesta Anna  – 13 miejsce

6             Rosmus  Izabela  – 3 miejsce

7             Borowik Cezary  – 5 miejsce

8             Musiolik Martyna – 6 miejsce

 

Solo Jazz Dance*

1             Cebula Małgorzata  – 18 miejsce

2             Stec Nina  – 26 miejsce

3             Broda Nel  – 50 miejsce

4             Rosmus Izabela  – 4 miejsce

5             Czapka Klaudia  – 42 miejsce

6             Borowik  Cezary   – 8 miejsce

7             Wloka   Paulina  – 14 miejsce

2013

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance - Mikołajki

IX miejsce – mini formacja modern dzieci (Bose Stopy),
XI miejsce - mini formacja modern seniorzy (Exogenesis),
XVI miejsce - mini formacja modern juniorzy (Arka Noego).

Mistrzostwa Świata Dance Show - Riesa

XVIII miejsce - solo dzieci Emilia Sopyła "Pieskie życie kota"  (18/49),
XXVII miejsce - duet dzieci Marta Mołdrzyk/Zuzanna Halfar - "Zakochany groszek" (27/32)

Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej
I miejsce - mini formacja modern dorośli (Exogenesis).

Mistrzostwa Polski
III miejsce – duet dzieci (Marta Mołdrzyk, Zuzanna Halfar),
III miejsce – solo dzieci (Emila Sopyła),
III miejsce – mini formacja modern dzieci (Bose Stopy),
III miejsce – mini formacja modern dorośli (Exogenesis),
IV miejsce – formacja dzieci (W samym sercu Grenlandii)
IV miejsce – formacja juniorzy (Pieniądze ponad wszystko)

2012
Mistrzostwa Polski
I miejsce – solo show mini dzieci (Zuzanna Halfar)
III miejsce – formacja juniorów (Amadeusz)
IV miejsce – solo show seniorzy (Cezary Borowik)
V miejsce – solo show dzieci (Emilia Sopyła)
V miejsce – formacja dzieci (Warsztat samochodowy)

2011
Mistrzostwa Świata
III miejsce – formacja juniorów (Jazz of Jack)
IV miejsce – solo juniorów (Karol Mental)
V miejsce – duety dzieci (Patrycja Barteczko, Paulina Wloka)


Mistrzostwa Europy
III miejsce – solo dzieci (Karol Mental)
III miejsce – formacja dzieci (Jazz of Jack)


Mistrzostwa Polski
I miejsce – solo dzieci (Anna Szebesta)
II miejsce – mini formacja dzieci (Śpiący księżyc)
II miejsce – solo dzieci (Izabela Rosmus)

Aktualności

scenariusz koncertów po zmianach i ważne !!!! informacje

Jak co roku istnieje możliwość zakupu płyt z nagraniami i zdjęciami z koncertu .
Koszt kompletu to 32 zł .
Zamówienia prosimy składać po wpłacie pieniędzy na konto stowarzyszenia na adres email : b.witebska@gmail.com  do dnia 30.06.17  z dopiskiem , który koncert I czy II - 
ponieważ koncert  będzie nagrywany  o 15.00  i 18.00  aby każdy Rodzic mógł zamówić płytę z koncertem gdzie tańczy Jego pociecha.  
Termin odbioru   pojawi się na stronie (  będzie to okres wakacyjny )  .

Jak co roku prosimy mamy o pomoc przy czesaniu i malowaniu dzieci a tatusiów o pomoc w przygotowaniu rekwizytów oraz ich sprzątnięcie po koncertach 


1    Balet juniorzy    1
2    konferansjerzy Julia+Gosia    
3    Doniczka    2
4    konferansjerzy    
5    Jazz mini juniorki    3
6    Iza - jazz solo    4
7    Moldrzyk+Halfar duo jazz    5
8    Konferansjerzy    
9    Szeherezada    6
10    Wrózki    7
11    Excaliber    8
12    Konferansjerzy    
13    Tygryski    9
14    Jeze    10
15    Ślimak    11
16    W parku    12
17    Kurczaki - Baby Balet    13
18    Kurczaki dzieci II    14
19    Paw    15
20    Konferansjerzy Lena-Ryszard    
21    mini show seniorki    16
22    Konferansjerzy Lena-Ryszard    
23    duet Natalia/Ada    17
24    Ania show solo    18
25    Biurokracja    19
26    konferansjerzy Lena-Ryszard    
    oficjalka    
27    Iza+Ania duet show    20
28    Fair play    21
29    konferansjerzy Julia+Gosia    
30    Nina solo jazz    22
31    Iza + Ania jazz duo    23
32    J. Wolny - jazz solo    24
33    Jazz formacja dzieci II    25
34    Footloose    26
35    konferansjerzy Julia+Gosia    
36    F I N A L    27
37    To już jest koniec    28

 

b) próba generalna w dniu koncertów (24 czerwiec - sobota) - obecność WSZYSTKICH obowiązkowa

9.oo -10.30 rozgrzewka + przygotowanie finału + Baby Balet
10.30-11.00 dzieci I
11.00-13.00 dzieci II,  juniorzy, seniorzy

proszę liczyć się ze zmiananmi godzin

   c)         informacji o tym na którym koncercie tańczy dziecko proszę zasięgać u trenerów prowadzących daną grupę zespołu

             


Wakacyjna Szkoła Tańca 2017

Zapraszamy do udziału tancerzy z grup: Miraż Dzieci 1, Miraż Dzieci 2 i Juniorzy

tematyka zajęć : klasyka, akrobatyka, modern i jazz

Termin:  28.o8 -2.o9..2o17

Miejsce:  Syrynia, ul. Powstańców Śląskich 26, Hala Zespołu Szkół Ogólnokształcących

Odpłatność - zależy od ilości zgłoszonych osób - proszę o maile (ewentualnie smsy) ze zgłoszeniami - jak najszybciej !!!! 

impuls56@op.pl  lub tel. 691 475507

Wyżywienie: obiady - restauracja "Słoneczna" koszt posiłku 7 zł (zamówienia przyjmować będzie p. Aleksandra Krzyształa)

Lista na razie  zgłoszonych:

Styrnol Kinga
Krzyształa Emilia
Zmarzły Lena
Kiljan Marcelina
Kubicz Anna
Glenc Oliwia
Witebska Marta
Piechoczek Patrycja
Iglikowska Jagoda
Staszewska Julia
Wójtowicz Zuzannna
Grześ Paulina
Butyńska Martyna
Bubak Laura
Halfar Zuzanna
Swoboda Agata
Swoboda Antonina
Wilkanowska Aleksandra

 

 

 


nabór do zespołu i egzamin wewnętrzny

13 września 2o17 r. - (środa) Wodzisławskie Centrum Kultury obowiązkowy egzamin wewnętrzny zespołu - wszystkie grupy Mirażu - podział na nowe grupy  

godz. 16.oo : Baby Balet i Miraż Dzieci I

godz. 17.3o : Miraż Dzieci II

18 września od godz. 16.oo sala nr 7 Wodzisławskie Centrum Kultury ul. Kubsza 17 - nabór nowych członków do zespołu - roczniki  2o12, 2011, 2o1o, 2oo9, 2oo8, 2oo7 i 2oo6 (prosimy o przyjście w kostiumach gimnastycznych lub innych dających swobodę ruchów - żadne sukienki, spódniczki, jeansy ...)

Wyniki naboru (lista podziału na grupy) zostanie zamieszczona 21 września 2o17 (czwartek) wieczorem


Juniorzy ! Best Dance Group - Praga - nowe informacje

Finał European Best Dance Group w Pradze (25 czerwca)

ponieważ kilka osób nie może jechać to przerobimy kształty

1) tańczymy: formację jazz i formację show

2) informacje na http://www.bestdancegroup.com

3)  25.06.2017r. (wyjazd w nocy z soboty na niedzielę) z dworca w Bohuminie (dojazd własny)

godz. 3.55 Bohumin - Praga Dworzec Główny godz. 7.19
powrót:
26.06.2017r.  (poniedziałek)
godz. 16.13 Praga Dworzec Główny - Bohumin godz. 19.43

nocleg: 25/26.o6. (ze śniadaniami) - hotel "Slavia" (blisko hali)

odpłatność:  teoretycznie znamy już wszystkie ceny - wpłacamy p. Renacie po 850 koron - płatne do poniedziałku 19 czerwca

chcemy zwiedzić m.in wieżę widokową Petřín z wjazdem kolejką linową, krzywe lustra itp

(zespół pokrywa bilety kolejowe, opłaty startowe)

wyżywienie - we własnym zakresie (śniadanie w hotelu) 

ze sobą: oczywiście kostiumy, paszport !!!!, legitymacja szkolna, "śmietnik"

 


bardzo ważne ....do zapamiętania ... lub do kalendarza .... przewidywane odpłatności

rok 2017 ... uwaga !!!! zmiany !!!! 

 

koncert jubileuszowy - 25 lat "Mirażu"    próba generalna 22 czerwiec godz. 16.oo - 17.oo - Baby Balet
godz.16.oo - 19.oo wszystkie pozostałe grupy Mirażu , koncerty 24 czerwiec

terminy Mistrzostw Polski i inne w 2o17 r.

Best Dance Group FINAŁ - Praga - 25-26 czerwiec 

terminy Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy na stronie: http://www.ido-dance.com/ceis/ido/competitions/calendar/2017.html

 

 

 


jubileusz zespołu

W przyszłym roku (2017) "Miraż" będzie obchodził 25 - lecie działalności blush ... Chętnie przyjmiemy od Państwa pomysły w jaki sposób mamy obchodzić tę " uroczystość " ...  liczymy na pomoc angel


zalecamy załatwienie karty EKUZ

Dla tancerzy wyjeżdżających na MŚ Riesa zalecamy załatwienie europejskiej karty ubezpieczenia zdrowotnego (EKUZ).Tutaj link:  http://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/zalatw-sprawe-krok-po-kroku/jak-wyrobic-karte-ekuz/


harmonogram treningów

Harmonogram treningów do wglądu w zakładce informacje


zmiany w treningach w trakcie MŚ Riesa i ME Mikołajki

Harmonogram treningów w trakcie trwania MŚ Show Riesa (21.XI. – 25.XI) i ME Jazz Mikołajki (5.XII. – 9.XII.)

21.XI. poniedziałek – wszystkie zajęcia odwołane            

22.XI. wtorek – godz. 16.3o – 17.45 – grupa Baby Balet 

                            godz. 17.45 – 19.15 – grupa Dzieci 1 

                            godz. 19.15 – 21.oo - grupa seniorzy

                            zajęcia z baletu odwołane

23.XI. środa –  16.oo – 17.3o – grupa Dzieci 2 nowe

            grupy Dzieci II, Juniorzy i Seniorzy – zajęcia odwołane

24.XI. czwartek – godz. 17.3o – 18.45 – grupa Dzieci 1 

           pozostałe grupy – zajęcia odwołane

          zajęcia z akrobatyki dla pozostających w godz. 16.oo - 18.oo

5.XII. poniedziałek – godz. 16.oo – 17.3o Dzieci 2 nowe 

6.XII. wtorek, 7.XII. środa, 8.XII czwartek – zajęcia odwołane       

8.XII. czwartek zajęcia z akrobatyki dla pozostających w godz. 16.oo - 18.oo


Mistrzostwa Świata Show Dance Riesa 2016

 

Wstępna informacja o Mistrzostwach Świata Dance Show – Riesa (Niemcy)

Miejsce: Sachsen Arena (ok. 500 km od Wodzisławia Śl.)

Wyjazd: 20 listopada (niedziela) godz. 23.oo parking WCK ul. Kubsza 17

Noclegi:  21/22; 22/23; 23/24; listopad

Wyjazd z Riesy: 24 listopada (wieczorem)

Wyżywienie: noclegi ze śniadaniem, pozostałe posiłki we własnym zakresie (na hali jest możliwość zakupu posiłków – do wyboru – w cenie 8,5 Eu)

Opieka:  Aleksandra Krzyształa, Renata Wolny, Klaudia Czapka, Ryszard Kozłowski

Noclegi: (ok. 55 km od Riesy) hotel  Ibis Budget Kesselsdorf

Odpłatność: 350 zł w terminie do 10 listopad 2016 na konto Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Sympatyków Zespołu Tanecznego „Miraż”

Adres: ul. Ks. Płk. W. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śląski

nr konta: 52 2030 0045 1110 0000 0319 0760   

Całkowity koszt na jednego uczestnika wynosi 973 zł (na cały zespół ok. 28 000 zł)

Ze sobą: paszport , „śmietnik”, pidżama, środki higieny, kostiumy, małe „co nieco” na wieczory, dobry humor

Tańczymy:

formacja show dzieci „Niedzielne popołudnie”; mini formacja dzieci „Kołysanka”; mini formacja juniorzy „Wielki Wóz”; duet Erban/Wójtowicz „Wielkie pranie”; duet Cebula/Sopyła „Kargule; solo Sopyła „Industry”; solo Rosmus „Na drugim brzegu ..”