O zespole

Zespół Taneczny "Miraż"

Zespół taneczny Miraż działa od 1992 roku. Nasza grupa taneczna zajmuje się tańcem modern, a także show dance i jazz. Obecnie zespół zrzesza około 120 tancerzy w kilku grupach wiekowych – począwszy od kilkuletnich dzieci, na seniorach skończywszy. W najbardziej zaawansowanych grupach zajęcia są bardzo intensywne - odbywają się aż 4 razy w tygodniu, a typowe zajęcia taneczne uzupełnione są ćwiczeniami akrobatycznymi i baletem. Profesjonalizm kadry instruktorskiej, w połączeniu z niezwykłą pasją i ciężką pracą tancerzy dają jednak efekty – Miraż nie tylko regularnie występuje, ale również odnosi znaczące sukcesy na imprezach mistrzowskich na szczeblu krajowym (Mistrzostwa Polski) oraz międzynarodowym (Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy).


Kadra instruktorska

Lenka Brečková

Ryszard Kozłowski

Klaudia Czapka

Marcin Kost

Evgeniya Makeeva - Wyputa


asystentki:

Dominika Pławna

kontakt: 691 475507; impuls56@op.pl; r.kozlowski@pft.org.pl


Najnowsze sukcesy

 

Mistrzostwa Europy Jazz Dance, Modern Dance i Balet Pointe – Mikołajki – 6-10.12.2o16              

                                               JAZZ

  1. formacja jazz dance dzieci – „ Kiss Me „   brązowy medal
  2. mała grupa jazz dance dzieci – „ Cool Dolls „   VII miejsce
  3. mała grupa jazz dance juniorzy    V miejsce
  4. duet jazz dance dzieci Z.Halfar / W.Zalewska   VI miejsce
  5. duet jazz dance dorośli I.Rosmus / A.Szebesta  VI miejsce
  6. solo jazz dance dorośli  I.Rosmus    XV miejsce

                                         MODERN

  1. mała grupa modern dance dzieci – „ Zorza „   VIII miejsce
  2. duet modern dance dorośli I.Rosmus / A.Szebesta     VI miejsce

                                      BALET POINTE

  1. mała grupa balet dzieci   srebrny medal
  2. mała grupa balet juniorzy      srebrny medal
  3. duet  balet dzieci  Z.Halfar / Z.Wójtowicz     brązowy medal

Mistrzostwa Świata Show Dance – Riesa (Niemcy)  21 – 26.11.2o16

  1. formacja show dance dzieci  „Niedzielne popołudnie”  v-ce mistrz Świata    
  2. mała grupa show dance dzieci „ Kołysanka „   XIII miejsce / 26 prezentacji
  3. mała grupa show dance juniorzy „Konstelacja Wielkiego Wozu”       VII miejsce / 28 prezentacji
  4. duet show dance dzieci W.Erban / Z.Wójtowicz  „Wielkie pranie „    XII miejsce / 32 prezentacje
  5. duet show dance juniorzy M.Cebula / E.Sopyła  „Na naszym podwórku „     VI miejsce / 40 prezentacji
  6. solo show dance juniorzy E.Sopyła „Industry”    XX miejsce / 49 prezentacji
  7. solo show dance dorośli I.Rosmus „Na drugim brzegu …”     XV miejsce  / 43 prezentacje

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet – Siedlce 27 – 29.o5.2o16

Balet

1. mała grupa dzieci  3 miejsce – nominacja na MŚ i ME

        2. mała grupa juniorzy  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

         3.  duet dzieci  Halfar, Wójtowicz  4 miejsce – nominacja na MŚ i ME

Modern Dance

1) mała grupa dzieci - tytuł "Zorza"  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

2) mała grupa juniorzy – tytuł  "W czyichże rękach"  8 miejsce 

3) Duet -11 - Wójtowicz/Halfar  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

4) Solo 16+ - I. Rosmus  1 miejsce – Mistrz Polski

5) Duet 16+ - Rosmus/Szebesta  2 miejsce – I v-ce Mistrz Polski

 

Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance – Wałbrzych 7 – 1o.o4.2o16

SHOW DANCE

dzieci

  1. formacja     „Niedzielne popołudnie” 1 miejsce Mistrz Polski (nominacja na MŚ)
  2. mała grupa    „Kołysanka” 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)
  3. duety:  

 Z.Halfar / M. Brzoza    „Schronisko dla kotów„ 4 miejsce

 W.Erban / Z.Wójtowicz  „Wielkie pranie”  3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)

  1. solistki: 

Emilia Krzyształa   „ Niewesoły żywot biedronki „    7 miejsce

Zuzanna Halfar     „ Ryba na maśle”                       7 miejsce

 juniorzy

  1. formacja /8    „ Rosiczka „                      6 miejsce
  2. mała grupa  „ Wielki wóz „                      4 miejsce
  3. duety: M.Cebula / E.Sopyła „Kargulowa i Pawlakowa” 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)

      4.  solistki: Emilia Sopyła „Industry” 2 miejsce Srebrny Medal  (nominacja na MŚ)

      seniorzy

  1. solistki:    

Izabela Rosmus „Na drugim brzegu tęczy” 2 miejsce Srebrny Medal (nominacja na MŚ)

Anna Szebesta         „Ostatni list”    9 miejsce

Martyna Musiolik                           7 miejsce

 JAZZ DANCE  

dzieci

  1. formacja    „ Kiss me „    5 miejsce (nominacja na MŚ)
  2. mała grupa  „ Cool dolls „ 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)
  3. duety: 

W. Zalewska / Z. Halfar   „ Atomic boy „             6 miejsce

A. Swoboda / M. Sikora   „ Prosta piosenka „     11 miejsce

juniorzy

  1. mała grupa   „ Winna jest głupota „     6 miejsce

seniorzy

  1. duety:  Anna Szebesta / Izabela Rosmus    7 miejsce
  2. solistki:  Izabela Rosmus                          6 miejsce

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance – Mikołajki  (Polska)    7 – 11.12.2o15

Formacja jazz dzieci „Nie zatrzymuj mnie”       3 miejsce Brązowy Medal

Mini formacja modern dzieci „Lekkość”          3 miejsce Brązowy Medal

Formacja modern dzieci „Euforia”                  4 miejsce

Mini formacja jazz dzieci „Fever”                   5 miejsce

Duet jazz juniorzy Iza Rosmus/Ania Szebesta   7 miejsce

Solo jazz juniorzy Iza Rosmus                     9 miejsce

Duet modern juniorzy Iza Rosmus/Ania Szebesta   12 miejsce

 

Mistrzostwa Świata Dance Show – Riesa (Niemcy) 23-28.11.2o15

 

formacja dzieci “Myszka Minnie na planie filmowym ”    2 miejsce - Vicemistrz Świata

mała grupa dzieci  " Popcorn "  /25                                14 miejsce

duet E.Sopyła/E.Krzyształa  " Piękny poranek "  /28       13 miejsce  

duet Z.Halfar/M.Mołdrzyk  " Bajkopisarz "   /28               10 miejsce

solo Emilia Sopyła   " Rozdaję szczęście "  /43               9 miejsce    

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet Siedlce 2015 (5 - 7 czerwiec)

formacja dzieci modern „Euforia”  -  3 miejsce

mała grupa dzieci modern „Lekkość”   -  5 miejsce

duet modern juniorzy A.Szebesta/I.Rosmus   - 3 miejsce

mała grupa dorośli „Oczekiwanie” – 6 miejsce

(Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance – 10-12.o4.2o15 Szczecin (1 600 tancerzy)

 SHOW DANCE

Dzieci

Formacja  „Myszka MInnie na planie”                              Mistrz Polski

Mini formacja „Popcorn”                                                  V-ce mistrz Polski

Duet Emilia Sopyła/ Emilia Krzyształa „Piękny poranek”   V-ce mistrz Polski

Duet Antonina Nowak/Wiktoria Zalewska „Kółko i krzyżyk”  6 miejsce

Duet Zuzia Halfar/Marta Mołdrzyk „Bajkopisarz”        II V-ce Mistrz Polski

Solo Emilia Sopyła „Rozdaję szczęście”                 V-ce mistrz Polski

Juniorzy

Formacja „ Avatar „                                                      8 miejsce

Dorośli

Solo Martyna Musiolik „Enjoy the silence”                    5 miejsce

JAZZ DANCE

Dzieci

Formacja „ Nie zatrzymuj mnie”                                     4 miejsce

Mini formacja  „ W gorączce „                                       5 miejsce

Duet Zuzia Halfar/Marta Mołdrzyk  „W świecie swingu”   5 miejsce

Juniorzy

Duet Iza Rosmus/Anna Szebesta „Nasze wszystko”    V-ce mistrz Polski

Solo Iza Rosmus „ Syrop z miodem”                              Mistrz Polski

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance Mikołajki 2014 (9-14 grudzień 2o14)

      formacje jazz dance dzieci  " Stare ale jare "  6 miejsce

małe grupy jazz dance dzieci "Ja tak bardzo chcę radości "  10 miejsce

Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta 9 miejsce

formacja dzieci modern „Gazele”  9 miejsce

     mała grupa dzieci modern „Na ławeczce”   6 miejsce

     mała grupa dzieci balet  „Wszystkie oblicza wiosny”  8 miejsce

Mistrzostwa Europy Show Dance – Riesa (Niemcy) – 24 – 26.11.2o14

Formacje  Show Dance Dzieci   "Iskiereczka z popielnika "   4 miejsce

Małe grupy  Show Dance Dzieci - "Biuro Podróży "Miraż""  7 miejsce

Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta   „Kameleony” 13 miejsce

Cebula Małgorzata/Sopyła Emilia  „Bez pracy nie ma kapusty”  11 miejsce

Sopyła Emilia   „Sarenka”  15 miejsce

Rosmus Izabela  „Królowa Zimy” 13 miejsce

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet Siedlce 2014 (20-22 czerwiec)

formacja dzieci modern „Gazele”  -  2 miejsce

mała grupa dzieci balet  „Wszystkie oblicza wiosny”  -  2 miejsce

mała grupa dzieci modern „Na ławeczce”   -  4 miejsce

mała grupa juniorzy modern „Run boy run”  - 8 miejsce

mała grupa dorośli modern „Euphoria”  -  6 miejsce

duet modern dzieci N.Sznapka/J.Wolny – 11 miejsce

duet modern juniorzy A.Szebesta/I.Rosmus   - 4 miejsce

duet modern seniorzy K.Czapka/C.Borowik  - 7 miejsce

solo modern dzieci Emilia Sopyła  -  8 miejsce

solo modern dzieci Zuzanna Halfar  -  9 miejsce

solo modern juniorzy Izabela Rosmus  - 3 miejsce

solo modern dorośli Paulina Wloka  - 20 miejsce

solo modern dorośli Martyna Musiolik  - 11 miejsce

solo modern dorośli Cezary Borowik   - 5 miejsce

 

VII Przegląd Zespołów Tanecznych - Pszów

grupa starsza (pow. 16 lat):
MIRAŻ GRUPA STARSZA - "W świecie blichtru..." - 1 miejsce

grupa średnia  (11-15 lat):

MIRAŻ JUNIOR OLD - "O! Paris" - 1 miejsce

NAJLEPSZY ZESPÓŁ POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

(nagroda ufundowana przez Panią Janinę Chlebik-Turek - Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Powiatu Wodzisławskiego)

MIRAŻ GR. MŁODSZA - "Biuro Podróży Miraż"

GRAND PRIX Przeglądu Zespołów Tanecznych

(nagroda ufundowana przez Pana Michała Lorek - Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie)

MIRAŻ GR. MŁODSZA- "Biuro Podróży Miraż"

Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014

Małe grupy Show Dance Dorośli "W świecie blichtru"   – 1 miejsce

Małe grupy  Show Dance Juniorzy "O! Paris "   – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance Kielce 2014 (4 – 6 kwiecień)

Formacje i mini formacje

  1. Formacje  Show Dance Dzieci   "Iskiereczka z popielnika "  – 2 miejsce
  2. Formacje Jazz Dance Dzieci  " Stare ale jare "   – 4 miejsce
  3. Małe grupy  Show Dance Dzieci - "Biuro Podróży "Miraż"" – 2 miejsce
  4. Małe grupy  Show Dance Juniorzy "O! Paris "   – 1 miejsce
  5. Małe grupy Show Dance Dorośli "W świecie blichtru"   – 4 miejsce
  6. Małe grupy Jazz Dance Dzieci "Ja tak bardzo chcę radości "  – 3 miejsce
  7. Małe grupy Jazz Dance Juniorzy " Tańcząc na chmurze "   - 9 miejsce
  8. Małe grupy Jazz Dance Dorośli   "Ready for the weekend"    - 9 miejsce

Duet Show Dance

  1. Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta   - 2 miejsce
  2. Cebula Małgorzata/Sopyła Emilia – 1 miejsce
  3. Rosmus  Izabela/Szebesta Anna  – 5 miejsce

 

Duet  Jazz Dance*

1             Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta  - 4 miejsce

2             Borowik Cezary/Czapka Klaudia   - 9 miejsce

3             Barteczko Patrycja/Wloka Paulina    - 18 miejsce

 

Solo Show Dance

1             Krzyształa Emilia   - 8 miejsce

2             Brzoza  Martyna  – 18 miejsce

3             Sopyła Emilia – 1 miejsce

4             Halfar   Zuzanna  – 14 miejsce

5             Szebesta Anna  – 13 miejsce

6             Rosmus  Izabela  – 3 miejsce

7             Borowik Cezary  – 5 miejsce

8             Musiolik Martyna – 6 miejsce

 

Solo Jazz Dance*

1             Cebula Małgorzata  – 18 miejsce

2             Stec Nina  – 26 miejsce

3             Broda Nel  – 50 miejsce

4             Rosmus Izabela  – 4 miejsce

5             Czapka Klaudia  – 42 miejsce

6             Borowik  Cezary   – 8 miejsce

7             Wloka   Paulina  – 14 miejsce

2013

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance - Mikołajki

IX miejsce – mini formacja modern dzieci (Bose Stopy),
XI miejsce - mini formacja modern seniorzy (Exogenesis),
XVI miejsce - mini formacja modern juniorzy (Arka Noego).

Mistrzostwa Świata Dance Show - Riesa

XVIII miejsce - solo dzieci Emilia Sopyła "Pieskie życie kota"  (18/49),
XXVII miejsce - duet dzieci Marta Mołdrzyk/Zuzanna Halfar - "Zakochany groszek" (27/32)

Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej
I miejsce - mini formacja modern dorośli (Exogenesis).

Mistrzostwa Polski
III miejsce – duet dzieci (Marta Mołdrzyk, Zuzanna Halfar),
III miejsce – solo dzieci (Emila Sopyła),
III miejsce – mini formacja modern dzieci (Bose Stopy),
III miejsce – mini formacja modern dorośli (Exogenesis),
IV miejsce – formacja dzieci (W samym sercu Grenlandii)
IV miejsce – formacja juniorzy (Pieniądze ponad wszystko)

2012
Mistrzostwa Polski
I miejsce – solo show mini dzieci (Zuzanna Halfar)
III miejsce – formacja juniorów (Amadeusz)
IV miejsce – solo show seniorzy (Cezary Borowik)
V miejsce – solo show dzieci (Emilia Sopyła)
V miejsce – formacja dzieci (Warsztat samochodowy)

2011
Mistrzostwa Świata
III miejsce – formacja juniorów (Jazz of Jack)
IV miejsce – solo juniorów (Karol Mental)
V miejsce – duety dzieci (Patrycja Barteczko, Paulina Wloka)


Mistrzostwa Europy
III miejsce – solo dzieci (Karol Mental)
III miejsce – formacja dzieci (Jazz of Jack)


Mistrzostwa Polski
I miejsce – solo dzieci (Anna Szebesta)
II miejsce – mini formacja dzieci (Śpiący księżyc)
II miejsce – solo dzieci (Izabela Rosmus)

Aktualności

informacje o Syrynii

Informacja o zajęciach w Syrynii – grupa   Miraż Juniorzy (28 i 29 styczeń)

- będziemy pracować głównie nad nową formacją show dance

- zajęcia w godzinach:  sobota  9.oo – 17.oo  (prosimy o punktualny odbiór dzieci)

                                         niedziela  9.oo – 15.oo (w niedzielę do południa postaramy się dać informację o której faktycznie skończymy) 

-  miejsce: hala sportowa Syrynia  ul. Powstańców Śląskich 26 

- w związku z tym, że konto zespołu jest prawie puste (a musimy kupować materiały na kostiumy) jesteśmy zmuszeni wprowadzić odpłatność na wynajem hali w wysokości 30 zł od osoby

- nie planujemy obiadów – proszę dać dzieciom „suchy prowiant” ; chyba, że zdecydujecie Państwo o cateringu


rozpoczęcie sezonu

Nowy harmonogram w zakładce "informacje"

Przypominamy, że 15 stycznia to termin wpłacania opłat członkowskich. Prosimy o ich jak najszybsze uregulowanie

  • 400 zł rocznie (Baby Balet) płatne w 2 ratach po 200zł, 200 zł: w październiku i styczniu
  • 600 zł rocznie (Miraż Dzieci I) płatne w 3 ratach po 200 zł: w październiku, styczniu i marcu 
  • 700 zł rocznie (Miraż Dzieci II, Miraż Juniorzy, Seniorzy)  płatne w 3 ratach po 250 zł, 250 zł, 200 zł: w październiku, styczniu i marcu 

Opłaty wnoszone są na konto w banku Pekao S.A. nr 09 1240 4357 1111 0010 3971 8780 z dopiskiem opłata członkowska Miraż oraz imię i nazwisko dziecka lub w kasie WCK

Informacja WCK z 14 stycznia o zalegających z wpłatami pierwszej raty:

Miełek Alicja 250,-

Rak Julia 250,-

Skrodzka Julia 50,-

Zawlocka Milena 100,-

Bubak Laura 50,-

Czugała Julia 200,-

Rosmus Izabela 50,-


Obóz Komorni Lhotka wstępne informacje

Wstępna informacja o obozie w Komorni Lhotce  10 – 12 luty 2o17

- wyjazd z Wodzisławia Śl. 10 luty (piątek) godz. 8.3o (w celu oszczędności proponujemy przewóz dzieci prywatnymi samochodami – planujemy spotkanie z rodzicami dzieci, które zostaną wytypowane –  30 styczeń godz. 18.o5 rodzice wytypowanych dzieci z grup Dzieci II i Juniorzy )

- wyjazd z Komorni Lhotki 12 luty (niedziela) godz. 17.3o

- planujemy pracować nad miniformacjami dzieci i juniorów (show dance i jazz)

- po treningach w Syrynii (14-15.o1.) do wyjazdu z grupy Dzieci II wytypowaliśmy:

W.Erban; Z.Wójtowicz; H.Łaciok; A.Wilkanowska; J.Iglikowska; L.Zmarzły; J.Staszewska; E.Goryszewska; N.Styrnol

- po treningach juniorów (28 -29.o1) w Syrynii wytypujemy tancerzy z grupy Miraż Juniorzy

- opieka:  Ryszard Kozłowski, Lenka Brečkova, Klaudia Czapka  i …………

- ze sobą:  ręcznik, napoje, stroje do ćwiczeń, "coś małego" na II kolację, środki higieny, paszport

- przewidywana odpłatność  1 700 – 1 900 koron czeskich (chyba udało nam się obniżyć do 1 550 - 1 600 koron)


Przymiarki - pilne

Szanowni Państwo,

Prosimy wskazane poniżej osoby o bardzo pilne zgłoszenie się w WCK do przymiarek. Bez obmierzenia wszystkich nie można zamówić materiałów i opóźnia się przygotowanie strojów dla całego zespołu.

Baby balet:
Babuchowska Marta, Banach Martyna, Brocki Wiktor, Ceglarz Katarzyna, Dzierżęga Iza, Hauder Sara, Honysz Laura, Paszkowska Milena, Siekierka Nadia, Słonina Nadia, Szkudlarek Kalina, Szkudlarek Wiktoria, Wojaczek Lidia.

Dzieci 1:
Ceglarz Małgorzata, Chomicka Zofia, Czugała Julia, Glimasińska Jagoda, Gorak Oliwia, Kawka Wiktoria, Komorowska Magda, Lipok Maja, Orczykowska Anastazja, Oskwarek Hania, Parzych Judyta, Piecowska Iga, Szebesta Aleksandra.

Dzieci 2:
Bogdanowicz Wiktoria, Bubak Laura, Grześ Paulina, Halasek Paulina, Jordan Julia, Kubicz Anna, Lubszczyk Wiktoria, Piechaczek Maja, Sobala Wiktoria, Staszewska Julia, Szweda Amelia.

Juniorzy:
Brzoza Martyna, Dąbrowska Nicola, Fulek Zuza, Krzyształa Emilia, Lubszczyk Rachela, Miełek Alicja, Nowak Antonina, Rak Julia, Sikora Martyna, Skrodzka Julia, Wojaczek Kamila, Woryna Oliwia.

Seniorki:
Zero Natalia, Szkatuła Ada, Solich Maja, Oślizło Natalia.


ważne ....do zapamiętania ... lub do kalendarza ....

rok 2017 ... uwaga !!!! zmiana !!!! planowany obóz treningowy .... Komorni Lhotka.... 9 - 12 luty  miniformacje ..... duety, solówki

14 - 15 styczeń - Syrynia - formacje dzieci

28 - 29 styczeń - Syrynia - formacje juniorzy

3 czerwiec - koncert jubileuszowy - 25 lat "Mirażu"  (1 czerwiec - próba generalna)

Najbardziej prawdopodobne terminy Mistrzostw Polski w 2o17 r.

Jazz Dance - Kielce - 24 - 26.o3.

Modern Dance, Balet - Siedlce - 1 - 3.o5.

Show Dance - Białobrzegi - 26 - 28.o5    uwaga!!!! zmiana terminu 13-14.05.

terminy Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy na stronie: http://www.ido-dance.com/ceis/ido/competitions/calendar/2017.html

 

 

 


przymiarki

To bardzo pilne !!! Prosimy o zgłaszanie się do krawcowych w WCK do przymiarek. Jak najszybciej !!!!


Awaria strony

W ostatnich dniach strona była niedostępna z powodu awarii serwera - przepraszamy za zamieszanie. Niestety, po awarii straciliśmy część postów z ostatnich kilku tygodni dlatego do czasu potwierdzenia, iż wszystkie treści na stronie zostały zaktualizowane, prosimy nie sugerować się wcześniejszymi zapisami. Plan zajęć będziemy podawać w bieżących wpisach.


jubileusz zespołu

W przyszłym roku (2017) "Miraż" będzie obchodził 25 - lecie działalności blush ... Chętnie przyjmiemy od Państwa pomysły w jaki sposób mamy obchodzić tę " uroczystość " ...  liczymy na pomoc angel


zalecamy załatwienie karty EKUZ

Dla tancerzy wyjeżdżających na MŚ Riesa zalecamy załatwienie europejskiej karty ubezpieczenia zdrowotnego (EKUZ).Tutaj link:  http://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/zalatw-sprawe-krok-po-kroku/jak-wyrobic-karte-ekuz/


opłaty członkowskie - minął termin

Przypominamy, że minął termin wpłacania opłat członkowskich. Prosimy o jak najszybsze uregulowanie zaległości.

  • 400 zł rocznie (Baby Balet) płatne w 2 ratach po 200zł, 200 zł: w październiku i styczniu
  • 600 zł rocznie (Miraż Dzieci I) płatne w 3 ratach po 200 zł: w październiku, styczniu i marcu 
  • 700 zł rocznie (Miraż Dzieci II, Miraż Juniorzy, Seniorzy)  płatne w 3 ratach po 250 zł, 250 zł, 200 zł: w październiku, styczniu i marcu 

Opłaty wnoszone są na konto w banku Pekao S.A. nr 09 1240 4357 1111 0010 3971 8780 z dopiskiem opłata członkowska Miraż oraz imię i nazwisko dziecka lub w kasie WCK