O zespole

Zespół Taneczny "Miraż"

Zespół taneczny Miraż działa od 1992 roku. Nasza grupa taneczna zajmuje się tańcem modern, a także show dance i jazz. Obecnie zespół zrzesza około 120 tancerzy w kilku grupach wiekowych – począwszy od kilkuletnich dzieci, na seniorach skończywszy. W najbardziej zaawansowanych grupach zajęcia są bardzo intensywne - odbywają się aż 4 razy w tygodniu, a typowe zajęcia taneczne uzupełnione są ćwiczeniami akrobatycznymi i baletem. Profesjonalizm kadry instruktorskiej, w połączeniu z niezwykłą pasją i ciężką pracą tancerzy dają jednak efekty – Miraż nie tylko regularnie występuje, ale również odnosi znaczące sukcesy na imprezach mistrzowskich na szczeblu krajowym (Mistrzostwa Polski) oraz międzynarodowym (Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy).


Kadra instruktorska

Lenka Brečková

Ryszard Kozłowski

Klaudia Czapka  724 720 688

Marcin Kost

Evgeniya Makeeva - Wyputa


asystentki:

Dominika Pławna   668 920 969

kontakt: 691 475507; impuls56@op.pl; r.kozlowski@pft.org.pl


Najnowsze sukcesy

Mistrzostwa Europy Jazz Dance – Praga – 5 – 8 czerwiec 2o17

mini formacja jazz dance juniorzy – 12 miejsce

formacja jazz juniorzy „Footlooose” – brązowy medal

 

Mistrzostwa Polski Show Dance – Białobrzegi  2 – 4 czerwiec 2o17

Dzieci:

formacja show „Kurczaki z naszej wioski”   vicemistrz Polski

mała grupa „Niebezpieczna doniczka”        mistrz Polski

duet show Z.Wójtowicz/W.Erban  „W niedzielne popołudnie”   mistrz Polski

show solo Alicja Cojg „Powoli, powolutku …”      brązowy medal

show solo Zuzanna Wójtowicz „Tysiąc i jedna noc”   brązowy medal

Juniorzy:

formacja show „Pycha pawia”    7 miejsce

mała grupa „Fair play”  5 miejsce

duet show M.Cebula/E.Sopyła  „Niech żyje biurokracja”   mistrz Polski            

duet show J.Wolny/J.Skrodzka  „Szczęśliwa wróżba”    10 miejsce

solo show Emilia Sopyła  „Excalibur”    12 miejsce

Dorośli:

mała grupa     4 miejsce

duet show A.Szebesta/Izabela Rosmus     5 miejsce

duet show N.Oślizło/A. Szkatuła      8 miejsce

solo show Izabela Rosmus          6 miejsce

solo show Anna Szebesta       9 miejsce

solo show Maryna Musiolik     9 miejsce 

 

X Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych w Pszowie - 13 maja 2017

mini jazz juniorzy "I will survive" - 1 miejsce

XVI Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2017 - 22 kwiecień 2017

formacja juniorów "Footloose" - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Jazz Dance – Kielce – 24 – 26 marzec 2o17

solo:

dzieci:      Wójtowicz Zuzanna  -   6 miejsce / 60 startujących

                  Erban Wiktoria  -  13 miejsce / na 60 startujących

juniorzy:  Stec Nina  -  31 miejsce / na 100 startujących

                  Sopyła Emilia  -  22 miejsce / na 100 startujących

                  Wolny Julia   -   24 miejsce / na 100 startujących

seniorzy:  Rosmus Izabela   - 12 miejsce / na 81 startujących

 

duety:

  Halfar Zuzanna / Mołdrzyk Marta  -  11 miejsce / na 19 startujących

  Rosmus Izabela / Szebesta Anna  -  9 miejsce na / 18 startujących

mini formacja juniorzy:

M.Brzoza, E. Krzyształa, M.Mołdrzyk, J.Skrodzka, E.Sopyła, N.Stec, J. Wolny – 11 m./na 26 startujących

formacja juniorzy „Footloose”  -  4 miejsce / na 14 startujących  (awans na MŚ i ME)

 

Mistrzostwa Europy Jazz Dance, Modern Dance i Balet Pointe – Mikołajki – 6-10.12.2o16              

                                               JAZZ

  1. formacja jazz dance dzieci – „ Kiss Me „   brązowy medal
  2. mała grupa jazz dance dzieci – „ Cool Dolls „   VII miejsce
  3. mała grupa jazz dance juniorzy    V miejsce
  4. duet jazz dance dzieci Z.Halfar / W.Zalewska   VI miejsce
  5. duet jazz dance dorośli I.Rosmus / A.Szebesta  VI miejsce
  6. solo jazz dance dorośli  I.Rosmus    XV miejsce

                                         MODERN

  1. mała grupa modern dance dzieci – „ Zorza „   VIII miejsce
  2. duet modern dance dorośli I.Rosmus / A.Szebesta     VI miejsce

                                      BALET POINTE

  1. mała grupa balet dzieci   srebrny medal
  2. mała grupa balet juniorzy      srebrny medal
  3. duet  balet dzieci  Z.Halfar / Z.Wójtowicz     brązowy medal

Mistrzostwa Świata Show Dance – Riesa (Niemcy)  21 – 26.11.2o16

  1. formacja show dance dzieci  „Niedzielne popołudnie”  v-ce mistrz Świata    
  2. mała grupa show dance dzieci „ Kołysanka „   XIII miejsce / 26 prezentacji
  3. mała grupa show dance juniorzy „Konstelacja Wielkiego Wozu”       VII miejsce / 28 prezentacji
  4. duet show dance dzieci W.Erban / Z.Wójtowicz  „Wielkie pranie „    XII miejsce / 32 prezentacje
  5. duet show dance juniorzy M.Cebula / E.Sopyła  „Na naszym podwórku „     VI miejsce / 40 prezentacji
  6. solo show dance juniorzy E.Sopyła „Industry”    XX miejsce / 49 prezentacji
  7. solo show dance dorośli I.Rosmus „Na drugim brzegu …”     XV miejsce  / 43 prezentacje

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet – Siedlce 27 – 29.o5.2o16

Balet

1. mała grupa dzieci  3 miejsce – nominacja na MŚ i ME

        2. mała grupa juniorzy  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

         3.  duet dzieci  Halfar, Wójtowicz  4 miejsce – nominacja na MŚ i ME

Modern Dance

1) mała grupa dzieci - tytuł "Zorza"  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

2) mała grupa juniorzy – tytuł  "W czyichże rękach"  8 miejsce 

3) Duet -11 - Wójtowicz/Halfar  5 miejsce – nominacja na MŚ i ME

4) Solo 16+ - I. Rosmus  1 miejsce – Mistrz Polski

5) Duet 16+ - Rosmus/Szebesta  2 miejsce – I v-ce Mistrz Polski

 

Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance – Wałbrzych 7 – 1o.o4.2o16

SHOW DANCE

dzieci

  1. formacja     „Niedzielne popołudnie” 1 miejsce Mistrz Polski (nominacja na MŚ)
  2. mała grupa    „Kołysanka” 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)
  3. duety:  

 Z.Halfar / M. Brzoza    „Schronisko dla kotów„ 4 miejsce

 W.Erban / Z.Wójtowicz  „Wielkie pranie”  3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)

  1. solistki: 

Emilia Krzyształa   „ Niewesoły żywot biedronki „    7 miejsce

Zuzanna Halfar     „ Ryba na maśle”                       7 miejsce

 juniorzy

  1. formacja /8    „ Rosiczka „                      6 miejsce
  2. mała grupa  „ Wielki wóz „                      4 miejsce
  3. duety: M.Cebula / E.Sopyła „Kargulowa i Pawlakowa” 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)

      4.  solistki: Emilia Sopyła „Industry” 2 miejsce Srebrny Medal  (nominacja na MŚ)

      seniorzy

  1. solistki:    

Izabela Rosmus „Na drugim brzegu tęczy” 2 miejsce Srebrny Medal (nominacja na MŚ)

Anna Szebesta         „Ostatni list”    9 miejsce

Martyna Musiolik                           7 miejsce

 JAZZ DANCE  

dzieci

  1. formacja    „ Kiss me „    5 miejsce (nominacja na MŚ)
  2. mała grupa  „ Cool dolls „ 3 miejsce Brązowy Medal (nominacja na MŚ)
  3. duety: 

W. Zalewska / Z. Halfar   „ Atomic boy „             6 miejsce

A. Swoboda / M. Sikora   „ Prosta piosenka „     11 miejsce

juniorzy

  1. mała grupa   „ Winna jest głupota „     6 miejsce

seniorzy

  1. duety:  Anna Szebesta / Izabela Rosmus    7 miejsce
  2. solistki:  Izabela Rosmus                          6 miejsce

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance – Mikołajki  (Polska)    7 – 11.12.2o15

Formacja jazz dzieci „Nie zatrzymuj mnie”       3 miejsce Brązowy Medal

Mini formacja modern dzieci „Lekkość”          3 miejsce Brązowy Medal

Formacja modern dzieci „Euforia”                  4 miejsce

Mini formacja jazz dzieci „Fever”                   5 miejsce

Duet jazz juniorzy Iza Rosmus/Ania Szebesta   7 miejsce

Solo jazz juniorzy Iza Rosmus                     9 miejsce

Duet modern juniorzy Iza Rosmus/Ania Szebesta   12 miejsce

 

Mistrzostwa Świata Dance Show – Riesa (Niemcy) 23-28.11.2o15

 

formacja dzieci “Myszka Minnie na planie filmowym ”    2 miejsce - Vicemistrz Świata

mała grupa dzieci  " Popcorn "  /25                                14 miejsce

duet E.Sopyła/E.Krzyształa  " Piękny poranek "  /28       13 miejsce  

duet Z.Halfar/M.Mołdrzyk  " Bajkopisarz "   /28               10 miejsce

solo Emilia Sopyła   " Rozdaję szczęście "  /43               9 miejsce    

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet Siedlce 2015 (5 - 7 czerwiec)

formacja dzieci modern „Euforia”  -  3 miejsce

mała grupa dzieci modern „Lekkość”   -  5 miejsce

duet modern juniorzy A.Szebesta/I.Rosmus   - 3 miejsce

mała grupa dorośli „Oczekiwanie” – 6 miejsce

(Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance – 10-12.o4.2o15 Szczecin (1 600 tancerzy)

 SHOW DANCE

Dzieci

Formacja  „Myszka MInnie na planie”                              Mistrz Polski

Mini formacja „Popcorn”                                                  V-ce mistrz Polski

Duet Emilia Sopyła/ Emilia Krzyształa „Piękny poranek”   V-ce mistrz Polski

Duet Antonina Nowak/Wiktoria Zalewska „Kółko i krzyżyk”  6 miejsce

Duet Zuzia Halfar/Marta Mołdrzyk „Bajkopisarz”        II V-ce Mistrz Polski

Solo Emilia Sopyła „Rozdaję szczęście”                 V-ce mistrz Polski

Juniorzy

Formacja „ Avatar „                                                      8 miejsce

Dorośli

Solo Martyna Musiolik „Enjoy the silence”                    5 miejsce

JAZZ DANCE

Dzieci

Formacja „ Nie zatrzymuj mnie”                                     4 miejsce

Mini formacja  „ W gorączce „                                       5 miejsce

Duet Zuzia Halfar/Marta Mołdrzyk  „W świecie swingu”   5 miejsce

Juniorzy

Duet Iza Rosmus/Anna Szebesta „Nasze wszystko”    V-ce mistrz Polski

Solo Iza Rosmus „ Syrop z miodem”                              Mistrz Polski

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance Mikołajki 2014 (9-14 grudzień 2o14)

      formacje jazz dance dzieci  " Stare ale jare "  6 miejsce

małe grupy jazz dance dzieci "Ja tak bardzo chcę radości "  10 miejsce

Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta 9 miejsce

formacja dzieci modern „Gazele”  9 miejsce

     mała grupa dzieci modern „Na ławeczce”   6 miejsce

     mała grupa dzieci balet  „Wszystkie oblicza wiosny”  8 miejsce

Mistrzostwa Europy Show Dance – Riesa (Niemcy) – 24 – 26.11.2o14

Formacje  Show Dance Dzieci   "Iskiereczka z popielnika "   4 miejsce

Małe grupy  Show Dance Dzieci - "Biuro Podróży "Miraż""  7 miejsce

Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta   „Kameleony” 13 miejsce

Cebula Małgorzata/Sopyła Emilia  „Bez pracy nie ma kapusty”  11 miejsce

Sopyła Emilia   „Sarenka”  15 miejsce

Rosmus Izabela  „Królowa Zimy” 13 miejsce

Mistrzostwa Polski Modern Dance i Balet Siedlce 2014 (20-22 czerwiec)

formacja dzieci modern „Gazele”  -  2 miejsce

mała grupa dzieci balet  „Wszystkie oblicza wiosny”  -  2 miejsce

mała grupa dzieci modern „Na ławeczce”   -  4 miejsce

mała grupa juniorzy modern „Run boy run”  - 8 miejsce

mała grupa dorośli modern „Euphoria”  -  6 miejsce

duet modern dzieci N.Sznapka/J.Wolny – 11 miejsce

duet modern juniorzy A.Szebesta/I.Rosmus   - 4 miejsce

duet modern seniorzy K.Czapka/C.Borowik  - 7 miejsce

solo modern dzieci Emilia Sopyła  -  8 miejsce

solo modern dzieci Zuzanna Halfar  -  9 miejsce

solo modern juniorzy Izabela Rosmus  - 3 miejsce

solo modern dorośli Paulina Wloka  - 20 miejsce

solo modern dorośli Martyna Musiolik  - 11 miejsce

solo modern dorośli Cezary Borowik   - 5 miejsce

 

VII Przegląd Zespołów Tanecznych - Pszów

grupa starsza (pow. 16 lat):
MIRAŻ GRUPA STARSZA - "W świecie blichtru..." - 1 miejsce

grupa średnia  (11-15 lat):

MIRAŻ JUNIOR OLD - "O! Paris" - 1 miejsce

NAJLEPSZY ZESPÓŁ POWIATU WODZISŁAWSKIEGO

(nagroda ufundowana przez Panią Janinę Chlebik-Turek - Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Powiatu Wodzisławskiego)

MIRAŻ GR. MŁODSZA - "Biuro Podróży Miraż"

GRAND PRIX Przeglądu Zespołów Tanecznych

(nagroda ufundowana przez Pana Michała Lorek - Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie)

MIRAŻ GR. MŁODSZA- "Biuro Podróży Miraż"

Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014

Małe grupy Show Dance Dorośli "W świecie blichtru"   – 1 miejsce

Małe grupy  Show Dance Juniorzy "O! Paris "   – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Show Dance i Jazz Dance Kielce 2014 (4 – 6 kwiecień)

Formacje i mini formacje

  1. Formacje  Show Dance Dzieci   "Iskiereczka z popielnika "  – 2 miejsce
  2. Formacje Jazz Dance Dzieci  " Stare ale jare "   – 4 miejsce
  3. Małe grupy  Show Dance Dzieci - "Biuro Podróży "Miraż"" – 2 miejsce
  4. Małe grupy  Show Dance Juniorzy "O! Paris "   – 1 miejsce
  5. Małe grupy Show Dance Dorośli "W świecie blichtru"   – 4 miejsce
  6. Małe grupy Jazz Dance Dzieci "Ja tak bardzo chcę radości "  – 3 miejsce
  7. Małe grupy Jazz Dance Juniorzy " Tańcząc na chmurze "   - 9 miejsce
  8. Małe grupy Jazz Dance Dorośli   "Ready for the weekend"    - 9 miejsce

Duet Show Dance

  1. Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta   - 2 miejsce
  2. Cebula Małgorzata/Sopyła Emilia – 1 miejsce
  3. Rosmus  Izabela/Szebesta Anna  – 5 miejsce

 

Duet  Jazz Dance*

1             Halfar Zuzanna/Mołdrzyk Marta  - 4 miejsce

2             Borowik Cezary/Czapka Klaudia   - 9 miejsce

3             Barteczko Patrycja/Wloka Paulina    - 18 miejsce

 

Solo Show Dance

1             Krzyształa Emilia   - 8 miejsce

2             Brzoza  Martyna  – 18 miejsce

3             Sopyła Emilia – 1 miejsce

4             Halfar   Zuzanna  – 14 miejsce

5             Szebesta Anna  – 13 miejsce

6             Rosmus  Izabela  – 3 miejsce

7             Borowik Cezary  – 5 miejsce

8             Musiolik Martyna – 6 miejsce

 

Solo Jazz Dance*

1             Cebula Małgorzata  – 18 miejsce

2             Stec Nina  – 26 miejsce

3             Broda Nel  – 50 miejsce

4             Rosmus Izabela  – 4 miejsce

5             Czapka Klaudia  – 42 miejsce

6             Borowik  Cezary   – 8 miejsce

7             Wloka   Paulina  – 14 miejsce

2013

Mistrzostwa Świata Jazz i Modern Dance - Mikołajki

IX miejsce – mini formacja modern dzieci (Bose Stopy),
XI miejsce - mini formacja modern seniorzy (Exogenesis),
XVI miejsce - mini formacja modern juniorzy (Arka Noego).

Mistrzostwa Świata Dance Show - Riesa

XVIII miejsce - solo dzieci Emilia Sopyła "Pieskie życie kota"  (18/49),
XXVII miejsce - duet dzieci Marta Mołdrzyk/Zuzanna Halfar - "Zakochany groszek" (27/32)

Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej
I miejsce - mini formacja modern dorośli (Exogenesis).

Mistrzostwa Polski
III miejsce – duet dzieci (Marta Mołdrzyk, Zuzanna Halfar),
III miejsce – solo dzieci (Emila Sopyła),
III miejsce – mini formacja modern dzieci (Bose Stopy),
III miejsce – mini formacja modern dorośli (Exogenesis),
IV miejsce – formacja dzieci (W samym sercu Grenlandii)
IV miejsce – formacja juniorzy (Pieniądze ponad wszystko)

2012
Mistrzostwa Polski
I miejsce – solo show mini dzieci (Zuzanna Halfar)
III miejsce – formacja juniorów (Amadeusz)
IV miejsce – solo show seniorzy (Cezary Borowik)
V miejsce – solo show dzieci (Emilia Sopyła)
V miejsce – formacja dzieci (Warsztat samochodowy)

2011
Mistrzostwa Świata
III miejsce – formacja juniorów (Jazz of Jack)
IV miejsce – solo juniorów (Karol Mental)
V miejsce – duety dzieci (Patrycja Barteczko, Paulina Wloka)


Mistrzostwa Europy
III miejsce – solo dzieci (Karol Mental)
III miejsce – formacja dzieci (Jazz of Jack)


Mistrzostwa Polski
I miejsce – solo dzieci (Anna Szebesta)
II miejsce – mini formacja dzieci (Śpiący księżyc)
II miejsce – solo dzieci (Izabela Rosmus)

Aktualności

informacje o wyjeździe na MŚ Show Dance Riesa

Wstępna informacja o Mistrzostwach Świata Dance Show – Riesa (Niemcy)

Miejsce: Sachsen Arena Riesa  (ok. 500 km od Wodzisławia Śl.)

Wyjazd: 19 listopada (niedziela) g.12.oo parking WCK

Noclegi: 19/20; 20/21; 21/22; listopada 2017

Wyjazd z Riesy: 22 listopada (wieczorem)

Wyżywienie: noclegi ze śniadaniem, pozostałe posiłki we własnym zakresie (na hali jest możliwość zakupu posiłków – do wyboru – w cenie 8,5 Eu)

Opieka:  Aleksandra Krzyształa, Klaudia Czapka, Ryszard Kozłowski, Anna Zmarzły

Noclegi: hotel „Linde” Riesa-Mautitz; Bauenring 1  (ok. 8 km od Sachsen Areny)

Odpłatność: 320 zł w terminie do 10 listopada 2017 na konto

Stowarzyszenie Sympatyków Zespołu Tanecznego „Miraż”

Adres: ul. Ks. Płk. W. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śląski

nr konta: 52 2030 0045 1110 0000 0319 0760 lub u trenerów na treningach

Dla informacji całkowity koszt na jednego uczestnika wynosi  1 060 zł

Ze sobą: paszport , „śmietnik”, pidżama, środki higieny, kostiumy, małe „co nieco” na wieczory, dobry humor i …. rekwizyty

Tańczymy:

„ Kurczaki”; „Niebezpieczna doniczka”; „ Niedzielne popołudnie”; „Niech żyje biurokracja „; „1001 noc”; „Szczęśliwa wrózba”


zamówienie "jazzówek"

Zgodnie z tym co przekazywałem na treningach istnieje możliwość "załapania" się na zakup jazzówek w cenie 125 zł. Informację o chęci zakupu i numeracji muszę mieć najpóźniej w poniedziałek 23 października


akrobatyka - zmiana godzin

Następuje zmiana godzin zajęć z akrobatyki !!! (zakładka "informacje")

Bardzo prosimy o możliwie jak najwieksze wykorzystanie zajęć o 15.oo


baletki lista zamówienia

Poniżej lista tancerzy którzy zamówili i opłacili baletki (proszę o skontrolowanie rozmiarów). Bardzo proszę o sprawdzenie czy dziecko jest na liście i czy widnieje odpowiednia kwota wpłaty

(niestety cena uległa zmianie na 280 koron)

wpłata    rozmiar    
330    IM    Kubicz Anna
330    NM    Wilkanowska Aleksandra
330    JM    Wolny Emilia
330    MM    Zmarzły Lena
330    LM    Erban Wiktoria
330    MM    Wójtowicz Zuzanna
330    J    Piecowska Iga
330    J    Sopyła Emilia
260    EM    Bujok Wiktoria
260    DM    Froncek Milena
260    GM    Hauder Sara
330    MM    Kocur Aleksandra
280    GM    Kocur Magdalena
260    JM    Pierzycka Emilia
280    JM    Śmiałek Zofia
280    JM    Śmiałek Zuzanna
330    OM    Styrnol Kinga
330    MM    Dyszy Magadalena
280    MM    Dzik Oliwia
330    MM    Górak Oliwia
280    JM    Janeta Anna
280    IM    Komarek Magdalena
280    JM    Kuś Karolina
330    MM    Piechoczek Patrycja

 

 


prawdopodobne terminy Mistrzostw Polski 2018


Mod,Balet,mP,Prod                    23-25.03 - Wałbrzych
Show Dance, Belly                          6-8.04   - Kleszczów /Bełchatów ?
Jazz                                                11-13.05  - Karczew - PP


przymiarki

członków grup Miraż Dzieci 2 i Miraż Juniorzy prosimy o jak najszybsze zgłaszanie do przymiarek u pań krawcowych godz. 7.oo - 15.oo


Rodzicu, dołącz do mirażowego stowarzyszenia

Zachęcamy wszystkich rodziców aby dołączyli do Stowarzyszenia wspierającego Miraż. Wspólne działanie w ramach Stowarzyszenia pozwala m.in. na pozyskiwanie dodatkowych środków w ramach programów dotacyjnych finansowanych przez miasto, powiat czy wspieranych ze środków funduszy unijnych. Jeżeli będzie nas więcej, podejmowanie kolejnych działań i realizacja projektów nie będą dla nikogo dużym obciążeniem czasowym lub organizacyjnym. Więcej o dotychczasowych działaniach stowarzyszenia, a także dane kontaktowe oraz deklaracja członkowska znajdują się pod tym linkiem: http://miraztaniec.pl/artykul/stowarzyszenie 


Bardzo ważne !!! Zmiana numeru konta do opłat członkowskich !!!

Dysponujemy NOWYM numerem konta do opłat członkowskich za "Miraż" - Bank PeKao SA - prosimy o jak njszybsze dokonywanie wpłat

  • 400 zł rocznie (Baby Balet) płatne w 2 ratach po 200zł, 200 zł: w październiku i styczniu
  • 600 zł rocznie (Miraż Dzieci I) płatne w 3 ratach po 200 zł, 300 zł, 100 zł : w październiku, styczniu i marcu 
  • 800 zł rocznie (Miraż Dzieci II, Miraż Juniorzy, Seniorzy)  płatne w 3 ratach po 250 zł, 350 zł, 200 zł : w październiku, styczniu i marcu 

Opłaty wnoszone są na konto w banku Pekao S.A. nr 09 1240 4357 1111 0010 3971 8780    53 1240 4272 1111 0010 7424 7498

53 1240 4272 1111 0010 7424 7498

Wodzisławskie Centrum Kultury

44-300 Wodzisław śl.

ul. Kubsza 17

Proszę o dokonanie zmian na swoich danych do przelewów !!! (Konto Stowarzyszenia pozostaje bez zmian).

Przelewy dokonane na "stare" konto WCK nie będą uwzględniane w przychodach zespołu !!!

UWAGA !!! ZMIANA NUMERU KONTA !!! - prosimy o wpłaty tylko na konto (nie w kasie WCK !!!)

 


małe informacje przed pierwszymi treningami

- prosimy nie kupować baletek w sklepach sportowych itd. Nie bardzo się nadają - mają pełną podeszwę. W najbliższym czasie przedstawimy ofertę zakupu baletek firmy Sunsha oraz jazzówek. Jeżeli chodzi o baletki mamy "rozmiarówkę" więc na najbliższych treningach będzie je można przymierzyć. 

Przy zamówieniu minimum 20 par ceny są następujące:

do rozmiaru MM - 260 koron czeskich (niestety cena uległa zmianie na 280 koron)

od rozmiaru MM (włącznie) - 330 koron. 

Mierzyć można w każdej chwili ale zamówienia przyjmujemy łącznie z wpłatą (w koronach)

- proszę nie zapominać dawać dzieciom napoje na treningi 

- prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia (na parę minut przed rozpoczęciem)

- rodziców dzieci z "Baby Baletu" i Dzieci I (w szkole nr 1) prosimy o czekanie na dzieci na dole na ławkach (nie przed oszklonymi drzwiami auli)

- proszę zaopatrzyć dzieci w podpisany zeszyt (format a5) - służyć będzie jako "dzienniczek" gdzie np. dzieci będą wklejać otrzymane naklejki, rysunki itd

Mamy już "rozmiarówkę" baletek - można mierzyć na treningach. Przy zamówieniu minimum 20 par ceny są następujące:

do rozmiaru MM - 260 koron czeskich

od rozmiaru MM (włącznie) - 330 koron. 

Mierzyć można w każdej chwili ale zamówienia przyjmujemy łącznie z wpłatą (w koronach)

- jazzówki można zamawiać - cena 130 zł

- opłaty członkowskie - I rata płatna do 10 października 2o16

  • 400 zł rocznie (Baby Balet) płatne w 2 ratach po 200zł, 200 zł: w październiku i styczniu
  • 600 zł rocznie (Miraż Dzieci I) płatne w 3 ratach po 200 zł: w październiku, styczniu i marcu 
  • 700 zł rocznie (Miraż Dzieci II, Miraż Juniorzy, Seniorzy)  płatne w 3 ratach po 250 zł, 250 zł, 200 zł: w październiku, styczniu i marcu 

Opłaty wnoszone są na konto w banku Pekao S.A. nr 09 1240 4357 1111 0010 3971 8780 z dopiskiem opłata członkowska Miraż oraz imię i nazwisko dziecka lub w kasie WCK

 


Ważne terminy

Ważne terminy:

6 października godz. 16.oo zebranie rodziców (WCK)

11 listopad - wystę w WCK - formacja jazz juniorzy, miniformacja jazz juniorzy

19 – 23 listopad – Mistrzostwa Świata Show Dance- Riesa

8 – 10 grudzień – Mistrzostwa Świata Jazz – Rawa Mazowiecka

6 – 7 styczeń 2o18 – „stawianie” formacji show Dzieci II

20 – 21 styczeń 2o18 – „stawianie” formacji show Juniorzy

9 – 11 luty 2018 – „stawianie” miniformacji jazz, show Dzieci II i Juniorzy (po 9 tancerzy)